Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 30 червня 2019 15:39

Лісова галузь – це не тільки ліс, а й техніка

Лісова галузь поєднує не лише тисячі сортів дерев та рослин, але й тисячі людських доль, які повсякденно дбають про неї – кожен на своєму місці. Хтось безпосередньо піклується про ліс, оберігаючи його від шкідників, а хтось – від зорі трудиться у цеху, лікуючи сталеві м’язи транспорту, що от-от повинен виїхати на свою ділянку.

Саме серед таких особливих людей – слюсарі-ремонтники Рогатинського лісгоспу Михайло Ярославович Каспрук та Василь Васильович Пачковський. Цьогоріч виповнилось 40 років, відколи вони працюють у транспортному цеху держпідприємства.

Хоч літа минули стрімко, а кожен рух у роботі вже відточено до автоматизму, чоловіки достеменно пам’ятають дати, які стали у їхніх життях історичними. 6 лютого 1979 у тодішній лісопункт прийшов Михайло Каспрук, а згодом – 29 березня – його напарник Василь Пачковський. Праця одразу дала зрозуміти, що легко не буде, втім молодих фахівців це не злякало. Не один раз виїжджали на ліквідацію поломок у післяробочий час, а то й серед ночі, бо разом з колегами по цеху обслуговували понад 60 одиниць техніки.

Голова звикла до гулу моторів, а руки до мазуту. Мабуть, не випадково, бо так в житті трапляється часто, що золото ховається під непримітною оболонкою. От і руки слюсарів вправно, спритно, сумлінно трудяться, скромно замовчуючи, що вони золоті. Нині у ремонтному підпорядкуванні Михайла Ярославовича та Василя Васильовича лісовози, трактори на трелюванні, кран, УАЗи, легкові автомобілі. Головний механік Василь Антоняк підкреслює, що таких надійних робітників тепер важко знайти, бо хоч і за скромну оплату, працюють дуже старанно, наполегливо, завжди доводять до ладу довірену їм справу.

Це, напевно, основна риса професіоналізму – не лише розумітись у своїй сфері, але й бути чесним у роботі. Цю істину Михайло Каспрук та Василь Пачковський доводять вже чотири десятиліття і, зауважте, ми ставимо у нашій історії три крапки…

За матеріалами прес-служби Рогатинського лісгоспу

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg