Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 08 липня 2019 11:00

Військові вручили почесні нагороди працівникам Вигодського лісгоспу

У рамках заходу, приуроченому до Дня Конституції України, відбулася урочиста церемонія вручення почесних грамот учасникам АТО та працівникам Вигодського лісгоспу.

За дорученням оперативного командування «Захід» Збройних Сил України Андрій Рисюк передав почесні грамоти працівникам ДП «Вигодський лісгосп», колишнім учасникам АТО, а саме: лісорубу Людвиківського лісництва Василю Менчаку (служив у 24-й бригаді оперативного командування «Захід»), майстру лісу Вишківського лісництва Ігорю Бриняку (служив у 26-й Бердичівській бригаді) та голові профкому лісгоспу Галині Воробець за значний особистий вклад у волонтерський рух.

«Мені дуже приємно сьогодні вручити нагороди працівникам вашого лісгоспу! Працівники лісгоспу та жителі Вигодської ОТГ — це потужна опора для нашої армії та її підтримка. Навіть у найрозвиненіших державах світу суспільство потребує волонтерської допомоги, адже вони у різний спосіб підтримують та надають допомогу в усіх сферах армійського життя. Зараз людство потребує не так матеріальної допомоги, як людських взаємин. Особливо цінне тепло, що передається від людини до людини. А це малюнки ваших дітей, побажання маленьких художників бійцям, які передавалися на передову. Коли люди надають безкорисливу допомогу, вони отримують безцінні речі — стають духовно вищими, досконалішими, стають частиною добра, на якому тримається світ. Тому в першу чергу хочу подякувати всім працівникам лісгоспу за їх небайдужість, за те, що не стояли осторонь у тяжкий час для нашої держави. Ваша щоденна робота та самовіддача заслуговують на найбільшу повагу!», — підкреслив Андрій Рисюк.

Директор лісгоспу Олександр Матусевич зазначив, що підприємство допомагає не тільки діючій армії, а й членам сімей воїнів-АТО. Зокрема, лісгосп виділяє їм дрова, а при необхідності — надає матеріальну допомогу. «Ми і надалі будемо підтримувати нашу армію, адже допомога чинній українській армії — це справа честі кожного з нас», — сказав директор лісгоспу.

Нагадаємо, працівники ДП «Вигодський лісгосп» почали допомагати армії в 2014 році, перераховуючи щомісяця одноденні заробітки, відправляли вагони лісоматеріалів для укріплення та будівництва бліндажів, ремонту покрівель іта підлоги у казармах бійців Збройних Сил України, забезпечували одягом, медикаментами, засобами індивідуального захисту та особистої гігієни.

За матеріалами прес-служби Вигодського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg