Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 15 жовтня 2019 19:26

Відпочинок у тіні дуба Франца Йосифа

Не пройшло і двох місяців, як лісівники Прикарпаття облаштували нове відпочинкове місце. Цього разу зупинитися на приємний перепочинок можна у лісовому масиві Болехівського лісгоспу на межі Львівської та Івано-Франківської областей. Місце для рекреації обрали невипадково. Тут у свій час, мандруючи Галичиною, на відпочинок зупинявся Франц Йосиф І. Неподалік навіть росте віковий дуб імені цісаря.

Урочисте відкриття лісівники розпочали під звуки ансамблю «Мисливські сурми» Прикарпатського лісогосподарського коледжу. Червону стрічку перерізали у присутності заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика, начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Віктора Сахнюка, міського голови Болехова Богдана Мельника, директора Прикарпатського лісогосподарського коледжу Юрія Черневого, керівників лісових господарств області, колективу Болехівського лісового господарства.

У вітальному слові Василь Івасик подякував лісівникам за пророблену роботу й зауважив, що відкриття такої відпочинкової зони на автошляху національного значення є надзвичайно важливим. «Адже перше, що побачить мандрівник, ступивши на нашу землю, це буде місце відпочинку «Біля дуба». Саме воно створюватиме у туриста перше враження про Прикарпаття. Сподіваюсь, що ця відпочинкова оаза нікого не залишить байдужою, про це свідчить навіть історія».

Начальник обласного управління Віктор Сахнюк, зауважив, що незважаючи на проблеми у галузі, лісівники області демонструють стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Підтвердженням цього є відкриття другої рекреаційної зони протягом двох місяців. «Враховуючи указ Президента про регіональний розвиток Карпат, лісівники вдало розвивають туристично-рекреаційний напрямок області. Наші місця відпочинку стають візитівкою Івано-Франківщини, сприяють позитивному іміджу регіону. Ми все частіше чуємо слова вдячності від людей і це не може не тішити. Тому нашим пріоритетом й надалі залишається активний розвиток туристичного потенціалу Прикарпаття», - наголосив керівник обласного управління.

Рекреаційне місце «Біля дуба» розраховане на 80 осіб. До послуг мандрівників затишні альтанки, мангали та безпечний дитячий майданчик.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg