Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 19 липня 2017 12:51

У лісовому масиві Заболотівського лісництва відбулось відкриття відновленої криївки

В лісовому масиві Заболотівського лісництва ДП "Коломийський ЛГ", на території земель с. Рудники Снятинського району, нещодавно відбулось відкриття відновленої криївки.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам УПА. Священнослужителі провели панахиду за загиблими воїнами, які віддали своє життя за визволення України. Після освячення криївки, всі бажаючі змогли оглянути реконструйовану споруду.

Кошти на її відновлення виділено облдержадміністрацією відповідно до Комплексної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на ‎2016-2020 роки. Також посильну допомогу будівельними матеріалами та робочою силою надало державне підприємтво "Коломийський ЛГ".

Жителі села Рудники запрошують відвідати криївку, доторкнутись до історії українського повстанського руху та прогулятися мальовничими стежками прикарпатських лісів.

На шляху до криївки знаходиться заповідне урочище "Дубки" з найстарішим дубом на Покутті. Неподалік від заповідного урочища облаштоване місце відпочинку. Такі місця створюються працівниками ДП "Коломийський ЛГ" для туристів та відпочиваючих для того, щоб у будь-яку пору року можна було відпочити, сховатись від негоди чи пекучого сонця.

Для безпеки відпочиваючим слід пам'ятати правила поведінки в лісових масивах, щоб запобігти нещасних випадків та пожеж під час літнього відпочинку, усвідомлювати, що  їхнє життя та здоров’я, в першу чергу, залежить від них самих. Тільки неухильне дотримання правил безпечної поведінки  є запорукою чудового відпочинку без трагедій.

Пр. інженер ОЗЛ О. Соколов.

криівка 5

криївка 1

криївка 2

криївка 3

криївка 4

криївка 6

криївка 7

криївка 8

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg