Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 06 квітня 2018 10:15

Лісівники «Гринявського лісгоспу» разом зі школярами висадили дерева

 

4 квітня у рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» на території Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ступенів лісівники ДП «Гринявське лісове господарство» провели посадку дерев. До акції долучилися учні та вчителі школи, голова Білоберізької ОТГ  Дмитро Іванюк, лісова охорона Устеріцького лісництва та представники Гринявського лісгоспу.

Дорослі та діти висадили на територї школи саджанці модрини, дуба червоного та сосни гірської. Лісівники вважають, що такі спільні акції виховують у дітей шанобливе ставлення до природи, зацікавлюють у збереженні лісових насаджень та дотриманні правил поведінки у лісі.

Дмитро Іванюк подякував учням та всім присутнім за те, що підтримали таку акцію, тому що учасники не лише прикрасили посадженими деревами подвір’я школи, а й збагатили планету чистим свіжим повітрям, покращили екологічну ситуацію краю, зберегли здоров’я собі та майбутнім поколінням.

Лісівники нагадують, що в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» з 2 по 30 квітня проводяться конкурси на кращий твір та малюнок серед шкіл, які межують з лісовими масивами лісництв ДП «Гринявське лісове господарство» на тему «Людина та ліс». Також лісівники запрошують усіх охочих долучитися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» і посадити своє дерево.

Акція відбудеться 17 квітня у всіх лісництвах ДП «Гринявське лісове господарство».

За матеріалами прес-служби Гринявського лісгоспу

ozelenennja5

ozelenennja3

ozelenennja6

ozelenennja7

ozelenennja12

ozelenennja1

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg