Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 12 квітня 2018 13:04

У Кутському лісовому господарстві стартувала весняна посадка лісу (ВІДЕО)

 

Державні підприємства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства проводять весняну лісокультурну кампанію.

11 квітня лісівники висадили молодий ліс у Кутському лісовому господарстві. До заходу долучились представники Яблунівської об’єднаної територіальної громади, місцеві педагоги Центру дитячої та юнацької творчості, громадські активісти та школярі.

Директор Центру дитячої творчості, голова екологічної організації «Еко-Я» Галина Михайлівна Гандзій розповідає, що вчителі та діти вже 11 років співпрацюють з Яблунівським лісництвом ДП «Кутське лісове господарство». Школярі щороку з радістю долучаються до посадки лісу в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», беруть участь у конкурсі малюнка. Крім того, діти допомагають лісівникам протягом року доглядати за лісовими культурами у розсадниках лісництва. «Хочемо, щоб ці молоді насадження прийнялися і тут з часом зазеленів новий ліс», – побажала Галина Гандзій.

В.о. директора ДП «Кутське лісове господарство» Андрій Ониськів додає, що у лісгоспі переважають буково-ялицеві ліси, тому цього року планується 6 га засадити лісовими культурами ялиці, модрини та сосни веймутової.

Нагадаємо, з 21 березня по 20 квітня (День довкілля) триває щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках». Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення населенню важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 5611

DSC 5612

DSC 5616

DSC 5646

 

DSC 5706

DSC 5712

 

DSC 5725

DSC 5887

DSC 5882

DSC 5873

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg