Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 13 квітня 2018 14:52

Посадка лісу – головне завдання лісівників

 

Початок весни – один із найвідповідальніших періодів для справжнього господаря, як вдома так і в лісі. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт залежить подальший успіх в подальшому. Особливості погодних умов змушують проводити весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни. Тому з першими сонячними днями лісівники ДП «Калуський лісгосп» розпочали посадку лісових культур.

У цьому році підприємство планує посадити лісових насаджень на площі понад 26,0 га. Стовідсотково заліснюватимуться не тільки зруби минулого року, але й цьогорічні. Для цього у розсадниках лісгоспу вирощено більше 60 тис.шт. стандартних сіянців.

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень ДП «Калуський лісгосп» щорічно проводить акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Ця акція стала доброю традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. Приємно, що останнім часом все більше молоді долучається до процесу відновлення лісу.

У рамках Всеукраїнської акції 12 квітня на допомогу лісівникам прийшли учні Довпотівської загальноосвітньої школи. Також доброю традицією стала щорічна участь у таких заходах представників Калуської райдержадміністрації, районного відділу освіти, місцевого населення та ЗМІ.

Після інструктажу щодо посадки сіянців, всі учасники акції активно взялися за роботу. У цей день дружня команда створила у Войнилівському лісництві 0,8 га нових лісів, висадивши близько 2,5 тис. шт. сіянців дуба звичайного.

Директор лісгоспу Василь Демус зазначив, що збереження та відновлення зелених насаджень, стале управління лісами, раціональне використання лісових ресурсів – спільна справа лісівників і громадськості.

Нагадаємо, що на Прикарпатті стартувала весняна посадка дерев. У рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» до неї долучаються представники влади, учні, педагоги і небайдужі громадяни. Акції відбуваються в усіх лісогосподарських підприємствах Івано-Франківського ОУЛМГ. Зокрема посадку розпочали у Кутському, Гринявському лісгоспах, селекційно-насіннєвому центрі. Лісокультурна кампанія триватиме до кінця квітня. Зокрема, навесні лісівники Прикарпаття висадять молодий ліс на площі понад 600 га.

За матеріалами прес-служби Калуського лісгоспу

5ccf59b629e3c79

1f7e709979abcd3

8c67bb3abb2d4d1

35f5adcaa5cfdf9

996b1ea54741051

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg