Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 09 липня 2018 19:49

В Івано-Франківському управлінні обговорили підсумки аукціону з продажу необробленої деревини, проведення польових лісовпорядних робіт та будівництво лісових доріг

В Івано-Франківському управлінні відбулася нарада керівників лісогосподарських підприємств. Під головуванням начальника управління Руслана Осташука та за участі керівників та головних спеціалістів лісогосподарських підприємств розглядалась низка питань. Учасники наради обговорили підсумки аукціону з продажу необробленої деревини, стан будівництва лісових доріг, проведення польових лісовпорядних робіт, виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони старовікових лісів згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат».

Як зазначив начальник відділу лісових ресурсів Андрій Шпундра на загальний аукціон, який відбувся 12 червня 2018 року, із запропонованої для продажу деревини у обсязі 104,1 тис.куб.м - загальний аукціон, і 53,5 тис.куб.м спец аукціон (15 червня) було продано 99 тис.куб.м або 95,2%, і 45,9 або 85,7% деревини. В загальному аукціоні взяли участь 314 учасників. Також проводився онлайн-аукціон, де брали участь 37 учасників, які придбали 5,3 тис.куб.м деревини або 45% від пропонованого обсягу. Андрій Шпундра повідомив, що лісогосподарські підприємства аукціонні договори за підсумками ІІ кварталу 2018 року виконали на 75%. Основними причинами невиконання обсягів аукціонних договорів є відмова учасника від придбання деревини та невиконання договірних зобов’язань сторін.

Руслан Осташук доручив керівникам підприємств та установи, які координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, забезпечити у відповідні терміни згідно регламенту проведення аукціонів, підписання та реєстрацію на біржі аукціонних договорів на 3 квартал 2018 року, постійно проводити належну претензійно позовну роботу з виконання аукціонних договорів згідно з  регламентом проведення аукціонів, проводити щомісячний контроль виконання аукціонних договорів.

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Михайло Старчевський доповів, що у 2018 році лісогосподарськими підприємствами Івано-Франківського управління заплановано збудувати 32 км та капітально відремонтувати 26 км лісових автомобільних доріг. Станом на 1 липня збудовано 15,9 км доріг (що становить 49,7% від запланованих) та 7,50 км капітально відремонтовано (29% від плану).

«Літні місяці нам дозволяють будувати лісові дороги. Восени, через погодні умови, ми не зможемо ефективно працювати, тому до вересня лісгоспи повинні закінчити будівництво земляного полотна», - підсумував начальник управління.

У відповідності до планів ВО «Укрдержліспроект», узгоджених з управлінням і підприємствами, у липні 2018 році у п’яти державних лісогосподарських підприємствах Івано-Франківської області на загальній площі 153,3 тис.га проводяться підготовчі та польові роботи. На колективному тренуванні та на першій лісовпорядній нараді з базового лісовпорядкування обговорено питання, пов’язані з проведенням підготовчих та польових лісовпорядних робіт.

«ДП «Болехівський лісгосп», «Брошнівський лісгосп», «Гринявський лісгосп», «Коломийський лісгосп» та «Надвірнянський лісгосп» спільно зі спеціалістами Львівської лісовпорядної експедиції повинні якісно та вчасно проводити підготовчі та польові роботи із врахуванням особливостей, основних принципів і притримок для призначення лісогосподарських заходів, що стануть основою для визначення обсягів рубок головного користування (розрахункової лісосіки) та необхідних заходів з покращення якісного складу лісів (особливо враховуючи обмеження рубок у пралісах, ялицево-букових насадженнях, об’єктах та територіях природно-заповідного фонду, в місцях гніздування птахів)», - зазначив начальник управління Руслан Осташук.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства Василь Ковалюк нагадав лісівникам про проголошену переорієнтацію ведення лісового господарства в області на максимально можливе проведення вибіркових способів рубок, рубок переформування, лісовідновних рубок, вибіркових рубок головного користування. При лісовпорядкуванні необхідно поновлювати в натурі і погоджувати окружні межі підприємств, площі по сільських (селищних, міських) радах, виправити усі невідповідності, що з’явилися в публічній кадастровій карті. Також керівникам підприємств та установи, які координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства при проведенні лісогосподарських заходів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду (місцевого та загально-державного значення), потрібно неухильно виконувати вимоги ст.9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд».

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 9591

DSC 9599

DSC 9646

DSC 9686

 

DSC 9707

          

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg