Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 21 серпня 2018 12:49

У лісових господарствах Івано-Франківщини проходять практичні заняття для вальників лісу

Днями в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась розширена колегія за підсумками І півріччя 2018 року.

Під час засідання начальник управління Руслан Осташук зобов’язав лісові господарства в обов’язковому порядку провести практичні заняття із робітниками-лісозаготівельниками.

Практичні заняття із з демонстрацією відеороликів звалювання дерев, обрубки сучків, трелювання  та  навантаження-розвантаження деревини вже відбулись у Вигодському, Верховинському, Рогатинському, Івано-Франківському державних підприємствах та Галицькому НПП.

Зокрема, 14 серпня у Вигодському лісовому господарстві лісоруби 6-го розряду (вальники лісу) відпрацювали основні техніки та прийоми цієї нелегкої справи.

Навчання провели начальник виробничого відділу Богдан Воробець та провідний інженер з охорони праці Ігор Кузів. У практичних заняттях взяли участь лісоруби 6-го розряду Шевченківського, Мізунського, Бистрівського, Людвиківського, Слобідського лісництв, лісничі, майстри лісу, майстер електронного обліку деревини.

Варто зазначити, що професія вальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі. Особливо небезпечно ліквідовувати наслідки буреломів, вітровалів чи інших природних явищ. Зламані, похилені дерева валити слід згідно зі спеціальною технологією. В інакшому разі дерево може просто розколотися. А з появою вітру або за інших обставин це може призвести до трагічних наслідків.

Запобігання травматизму працівників є основним завданням фахівців із охорони праці.

Завдяки організації та проведенню таких практичних занять у державних підприємствах Івано-Франківського ОУЛМГ вальники лісу не лише покращують професійні вміння та навички, але і обмінюються досвідом.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Фото ДП "Вигодське лісове господарство"

Фото Галицький НПП

Фото ДП "Рогатинське лісове господарство"

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg