Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 14 вересня 2018 06:31

Привітання начальника обласного управління Руслана Осташука з Днем працівника лісового господарства

 

Шановні колеги-лісівники, ветерани галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

День працівника лісового господарства запровадили у 1993 році, на зорі незалежності нашої країни, тим самим наголосивши на важливості нашої спільної справи для добробуту та процвітання молодої держави. Відтоді наші щорічні зустрічі у третю неділю вересня стали доброю традицією.

У цей день лісівники з усієї України не просто вітають один одного з професійним святом, а й говорять про здобутки, проблеми та спадок, який зберігають та вирощують для прийдешніх поколінь.

Не зважаючи ні на що, лісівники працюють у бюджетоформуючій галузі. Прикарпатські державні лісові господарства є не просто одними із найбільших платників податків в регіоні, а вірними друзями колег лісівників Півдня та Сходу України, які переживають не найкращі часи. У таких скрутних умовах залишаємось рентабельними та прибутковими.

Наші лісівники чують зауваження громадськості, тому частіше обирають вибіркові рубання замість суцільних. Так, це витратніше, вимагає технічного переоснащення, постійного підвищення кваліфікації працівників… Але ми обрали цей шлях, щоб вкотре продемонструвати суспільству, у чому наша спільна справа. Ми у жодному випадку не варвари лісу, наше завдання зберегти Карпати і примножити національні лісові багатства.

Я щиро вітаю лісівників із професійним святом! Бажаю міцного здоров`я, затишку, миру, благополуччя родинам.

Сьогодні святкуймо, бо завтра знову до праці! Вірю, що ентузіазм та любов до природи допоможе вистояти у цей нелегкий час.

З повагою, начальник Івано-Франківського обласного управління

лісового та мисливського господарства Руслан Осташук

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg