Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 17 вересня 2018 15:00

Прикарпатці позмагалися у чемпіонаті скульпторів «STIHL Carving Cup 2018»

Протягом 14 -16 вересня у тематичному парку «Київська Русь» в селі Копачів Київської області відбувся другий український чемпіонат скульпторів «STIHL Carving Cup 2018».

Цього року вньому взяли участь 15 учасників. Серед них й прикарпатці Олег Пилип’юк, працівник ДП «Гринявське лісове господарство», Назар Гринюк та Петро Скрипка. Учасники змагалися за першість та головні призи – сертифікати для обміну в офісі ТОВ «Андреас Штіль» на будь-яку продукцію STIHL та VIKING.

Роботу скульпторів оцінювало прискіпливе журі, яке визначило трьох переможців конкурсу за десятибальною шкалою згідно з такими критеріями: готовність роботи; відповідність тематиці фестивалю; складність виконання; художня оцінка скульптури; оригінальність ідеї.

Вперше, серед скульпторів, які посіли 4, 5 та 6 місце провели додаткове змагання на швидкість «Speed Carving». Три учасники мали три абсолютно однакові колоди, дві години й тему роботи.

Нагадаємо, що в Україні є багато талановитих різьбярів, а їх мистецтво  це захоплююче дійство, яке варте уваги. Саме тому організатори створили щорічні українські змагання скульпторів. Популяризація видовищного, хоча й молодого для України, напрямку як скульптура по дереву ланцюговою мотопилою, надає змогу глядачам на власні очі побачити захоплюючі роботи відомих митців та знайти нові таланти.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Світлина від STIHL.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg