Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 24 вересня 2018 18:01

Відійшов у вічність ветеран лісової галузі Валерій Олександрович Александров

24 вересня перестало битися серце ветерана лісової галузі Валерія Олександровича Александрова.

Глибоке співчуття з приводу тяжкої втрати батька висловлює колектив Івано-Франківського обласного управління родині та директору ДП «Верховинське лісове господарство» Олександру Валерійовичу Александрову.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце батька. Колектив управління щиро сумує через відхід з життя одного з найстаріших лісівників прикарпатського краю, який доклав чимало зусиль у збереженні Карпат.

Валерій Олександрович сформував дружний, професійний колектив, залишив по собі слід доброго господарника, який понад чотири десятиліття вирощував, садив та доглядав карпатські ліси, дбав про їх примноження та багатство.

Все своє життя Валерій Олександрович користувався великою повагою у колег, друзів, рідних і близьких. Як справжній батько, залишив по собі династію лісівників – трьох синів, які працюють у ДП «Верховинське лісове господарство».

Начальник управління Руслан Осташук та колектив Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства висловлює глибокі співчуття родині та близьким. Сумуємо разом з Вами.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg