Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 26 вересня 2018 10:08

Делегація лісівників Івано-Франківського управління відвідала міжнародну виставку LISDEREVMASH

З 25 по 28 вересня у третьому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві розпочала роботу 17-а Міжнародна виставка обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH. У 2018 році на виставці представлено понад 150 компаній з 17 країн світу. Експозиція включає в себе дві великі зони – павільйон і майданчик під відкритим небом.

Міжнародну виставку відвідали начальник Івано-Франківського управління Руслан Осташук, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та лісівники підвідомчих лісогосподарських підприємств управління.

LISDEREVMASH є цікавою та авторитетною виставкою для фахівців української лісової галузі.

В урочистому відкритті експозиції взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, народний депутат України Валерій Давиденко, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук, президент асоціації «Меблідеревпром» Юрій Медведєв, президент Української асоціації деревообробного обладнання Олександр Твердохліб.

Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар у вітальному зверненні зазначив, що розвинений сектор лісового господарства сприятиме зростанню вітчизняного меблевого та деревообробного ринку. Він підтримав думку про те, що в Україні повинна проводитися глибока переробка деревини і для цього є всі передумови. Сприяти цьому може і виставка LISDEREVMASH.

На виставці відбулася презентація проекту навчання професії «оператор маніпулятора» та компанії WoodEye – виробника систем розпізнавання дефектів деревини. Також фахівці обговорили перспективи ринку FSC сертифікованої продукції. Для любителів видовищ, провели тест-драйви великогабаритної лісової техніки, а в зоні майстер-класів «Сучасна столярна майстерня» всі охочі спостерігали за роботою майстрів та мали можливість перейняти досвід фахівців.

Після завершення офіційної церемонії відкриття на майданчику виставки розпочав роботу IV З'їзд лісівників України. Понад 500 делегатів з різних регіонів країни приїхали, щоб обговорити актуальні проблеми лісової галузі.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg