Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 27 вересня 2018 12:55

Учні Пістинського шкільного лісництва беруть участь у ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

26 вересня на Сумщині розпочав роботу ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв, на який завітали юні лісівники та представники лісогосподарських підприємств з 23 регіонів України.

Івано-Франківщину представлятимуть на зльоті лісівники Пістинського шкільного лісництва, які 11 вересня 2018 року здобули перемогу на обласному зльоті шкільних лісництв. Це учні Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Котюк (10 клас), Анастасія Табахарнюк (9 клас), Віталій Мосейчук (9 клас).

Заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Товстуха у вітальному слові розповів, що на Сумщині такий захід проходить вдруге. Правом його проведення Сумщина завдячує учнівському лісництву «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи № 11, яке минулоріч вибороло абсолютну першість у такому ж заході, що проходив у м. Житомир, повернувшись додому з гран-прі.

«Приємно сьогодні приймати на Сумщині такий захід, проведенню якого ми завдячуємо нашим талановитим дітям. Це означає, що юні лісівники області працюють ефективно, системно, результативно. Сьогодні тут представлено 10 учнівських лісництв із різних куточків Сумщини, що для нас дуже важливо. Адже діти, завдяки лісовому господарству, мають можливість знайомитися із загадковим і цікавим лісовим світом», - звернувся до учасників зльоту заступник голови обласної державної адміністрації Микола Подопригора.

«Наше щасливе завтра закладається якраз сьогодні, – зазначив у своєму вітальному слові перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. – Саме вам, юним хлопцям та дівчатам, які зібралися на даному заході, через певний час лісівники передадуть естафету озеленення рідної землі, збереження її природних багатств. Ви маєте усвідомлювати, наскільки важливим є обраний шлях – у ваших руках майбутнє».

Привітали учасників зльоту і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, представники МОН України та заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

«Для школярів участь у таких зльотах, як і у роботі лісництв є дуже важливою, – говорила Вікторія Гробова. – Крім вивчення біології, географії, хімії, фізики, дітям прищеплюється любов до всього живого. А це вкрай потрібне для виховання справжньої особистості».

Справжньою родзинкою урочистого заходу став виступ минулорічних переможців – учнівського лісництва «Совенятко». Продовжились урочистості виставкою досягнень учнівських лісництв.

На учасників чекає два насичених цікавими заходами дні зльоту, в програмі яких практичні заняття, презентація наукових робіт юних лісівників, майстер-класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, засідання творчих груп, конкурсно-пізнавальні та екскурсійні заходи. А головне – спілкування з однодумцями і близькими по духу людьми.

За матеріалами прес-служби Сумського ОУЛМГ

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg