Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 05 жовтня 2018 12:18

Заступник голови Держлісагентства на Долинщині зустрівся з колективом ДП «Вигодське лісове господарство» та представниками місцевої влади

4 жовтня Івано-Франківщину з робочим візитом відвідав заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар. Спочатку керівник взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Основні проблеми й тенденції розвитку лісового господарства в Українських Карпатах», а далі вирушив до ДП «Вигодське лісове господарство».

На Долинщині заступник голови Держлісагентства разом начальником обласного управління Русланом Осташуком зустрівся з головою райдержадміністрації Юрієм Мазуром, головою районної ради Іваном Данилівим, головою Вигодської селищної ради Ярославом Наумом, директором лісогосподарського підприємства Олександром Матусевичем та працівниками лісгоспу.

У вступному слові Володимир Бондар зазначив, що лісогосподарська галузь зараз переживає складні часи.

«Лісівникам є чим пишатися, але здобутки галузі бачать і розуміють тільки лісівники, а громадськість, влада не звертають уваги на щоденну кропітку працю лісівників. Це є наслідком того, що лісівники довго були замкнені у своїй системі. Левова частка роботи лісового господарства зараз для суспільства незрозуміла. Ситуація, яка сьогодні склалася навколо галузі показує, що виконувати добре свою роботу мало. Потрібно вміти правильно інформувати про свою діяльність громадськість і суспільство загалом. Адже люди мало знають про системну роботу лісівника», - підкреслив заступник голови Держлісагентства.

Також Володимир Бондар зупинився на прийнятті народними депутатами Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України, зазначивши, що закон важливий для фермерів, але нищівний для лісогосподарської галузі. На завершення керівник подякував представникам місцевої влади за те, що прислухались до рекомендацій лісівників та знизили ставки податку на лісові землі, а також, що підтримують розвиток лісового господарства на Долинщині.

Начальник обласного управління Руслан Осташук зазначив, що ДП «Вигодське лісове господарство» одне з найкращих лісогосподарських підприємств в області. У ньому працює 450 людей. Підприємство не стоїть на місці, а постійно розвивається – створює лісові культури, облаштовує нові рекреаційні місця, будує нові лісові автомобільні дороги та мости, намагається оновлювати лісозаготівельну техніку, активно проводить просвітницьку роботу у громаді.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg