Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 05 жовтня 2018 15:33

Володимир Бондар оглянув розсадники у Шевченківському лісництві

Перебуваючи на Долинщині у Вигодському лісовому господарстві, Володимир Бондар відвідав Шевченківське лісництво.

Загальна площа Шевченківського лісництва складає 4243 га, з яких 3522 га вкриті лісовою рослинністю. Переважають тут буково-ялиново-ялицеві насадження. Але гордістю лісівників  цього лісництва є розсадники. Саме тут вирощують посадковий матеріал, який згодом висаджуються на зрубах і на місцях колишніх лісових згарищ.

«Щорічно у розсадниках вирощується близько 150 000 сіянців і саджанців ялин, ялиці, модрини, сосни, дугласії, буків, - розповідає головний лісничий Василь Тисяк. - У літніх піднавісах ростуть основні лісоутворюючі породи: ялину європейську, ялицю білу, клен-явір, бук лісовий і модрину європейську. Вирощуються вони як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Торік, приміром, ми виростили 100 000 штук посадкового матеріалу і передали в лісництва лісгоспу під час лісокультурної компанії».

До речі, в теплиці ростуть не тільки сіянці. Тут вирощується лісоматеріал, отриманий вегетативним способом - живцюванням. В основному це декоративні рослини, яких у Шевченківському лісництві 50 видів.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg