Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 24 жовтня 2018 14:14

У лісгоспах Івано-Франківського управління триває осіння посадка лісових культур

Щороку навесні та восени лісівники Прикарпаття висаджують ліс. На ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи, проводять очистку від порубкових залишків та готують ґрунт.

Лісівники переконані, що через зміну кліматичних умов, осіння посадка є більш ефективною, аніж весняна - результат приживленості лісових культур вищий, оскільки посаджений сіянець має більший запас поживних речовин, вологи та стійкості. Молодий саджанець саме восени набирає повну силу для росту та розвитку кореневої системи, має більшу здатність витримати весняні заморозки та сонячні опіки, схильність до прискореного розпускання бруньок. Адже в гірських умовах сніговий покрив сходить у травні-червні, що тим самим затримує вологу та ріст культур.

Цієї осені Болехівський лісгосп запланував висадити лісові культури на площі 25 га. На даний час уже посаджено сіянців породи бука лісового, ялиці білої, клена-явора, ялини звичайної на площі 20 га у Поляницькому, Козаківському та Рахинському лісництвах, а також введено технічно цінну породу модрини європейської на площі 4,0 га.

брош

бол

Лісові культури, вирощені у розсадниках лісництв ДП «Осмолодський лісгосп» та у тепличному комплексі Перегінського лісництва, висадили на полощі 54 га.

У Брошнівському лісгоспі заліснили площу 24 га. Так, у Лугівському лісництві лісівники садили лісові культури разом з учнями 9 класу Ілемнянської школи.

брош1

Загалом, осінню посадку лісогосподарські підприємства Івано-Франківського управління проведуть на площі не менше 311 га. Серед створених культур переважають ялина, ялиця, бук, дуб звичайний.

Нагадаємо, що навесні лісовідновні роботи проведено на площі 2179 га. Догляд за лісовими культурами здійснено на площі 5488 га.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg