Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 25 лютого 2019 08:30

Щорічно в українських лісах приростає 35 мільйонів кубометрів лісу, – заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар

 

22 лютого 2019 року Держлісагентство публічно прозвітувало про діяльність лісового господарства за минулий рік.

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар повідомив присутнім, що Україна сьогодні посідає 9 місце серед європейських країн за площею лісів та 6 місце за запасами деревини. Щорічно в українських лісах приростає 35 мільйонів кубометрів лісу (понад 2 мільйони кубічних метрів у Івано-Франківській області ред.). Відбувається поступове збільшення запасу деревини, що підтверджує значний природоохоронний та економічний потенціал українських лісів.

7de4bdd lis fakty 1320

Також Володимир Бондар зазначив, що за 2018 рік підприємства галузі від усіх видів рубок заготовили 16,5 мільйонів кубічних метрів деревини. «До прикладу, у Німеччині, при трохи більшій ніж в Україні площі лісів, заготовляється практично у п’ять разів більше деревини – 95 мільйонів кубічних метрів, зауважив заступник голови Держлісагентства. – Також важливим аспектом є перехід державних лісогосподарських підприємств від, так би мовити, традиційних (суцільнолісосічних) способів заготівлі деревини, що існували в галузі з радянського часу, до європейських поступових та вибіркових систем заготівлі деревини».

За матеріалами прес-служби Держлісагентства

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg