Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 18 квітня 2019 10:50

У високогір’ї Карпат активно висаджують молодий ліс

Нарешті весна прийшла і у високогірні лісгоспи Прикарпаття.

Лісівники ДП «Гринявське лісове господарство» розпочали весняну посадку. Традиційно озеленили спочатку територію Білоберізької школи.

Інженер по лісових культурах Іван Рильчук та помічник лісничого Устеріцького лісництва Володимир Ватаманюк провели учням 7 класів короткий інструктаж з посадки сіянців молодих дерев.

На площі півгектара школярі висадили понад 800 саджанців кедра європейського. У цілому діти посадили сіянці дуба червоного, берези, кедра та модрини європейської. Школярі працювали енергійно та з ентузіазмом.

У селі Устеріки лісівники та діти висадили понад 4,5 тисячі саджанців ялиці білої, смереки, бука та явора.

Інженер Іван Рильчук переконаний, що спільна з дітьми робота у лісі допомагає формувати у їхній свідомості розуміння збереження та примноження зелених насаджень. «Для школярів це можливість бути причетними до важливої справи – створення нових лісів, а для декого, можливо, перший крок до вибору професії в дорослому житті», зауважив лісівник.

Загалом, з допомогою громадськості, учнів, представників влади лісівники Гринявського лісгоспу під час весняної кампанії планують посадити лісових культур на площі 41 гектар.

За матеріалами прес-служби Гринявського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg