Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Громадська рада


ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

     Установчі збори Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбудуться « 23 »  серпня 2017 року в приміщенні Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, за адресою:76000,м.Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського 31, (актовий зал). Початок зборів об 10.30, початок реєстрацій о 09.30 (при собі мати документ, що засвідчує особу або лист від інституту громадянського суспільства, що надає повноваження на участь в установчих зборах).

    Громадська рада при  Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (далі - Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян у реалізації державної політики в галузі лісового та мисливського господарства. У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України.

     Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (наказ від 03.07.2017 р. №28):

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Івано-Франківському обласному

управлінні лісового та мисливського господарства

Осіпов Олександр Євгенович - Голова Громадської ради при Івано-франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Матейко Петро Богданович - Секретар громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Ружанський Ігор Володимирович

Мічута Максим Олександрович 

Страчевський Михайло Михайлович

-

-

-

Голова громадської організації «Асамблея реформ та розвитку»

Голова громадської організації

«Ера сталого розвитку»

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

      Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства

      Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

  До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

     Членство в Громадській раді є індивідуальним.

    Для участі  в  установчих  зборах   до   ініціативної   групи подається заява у довільній формі,  підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

     До заяви додаються:

       рішення керівника інституту громадянського суспільства,  якщо інше не передбачено його установчими документами,  про делегування представника для участі в установчих зборах,  посвідчене  печаткою (у разі наявності);

        біографічна довідка   делегованого   представника   інституту громадянського суспільства;

        копії документів,  що  підтверджують  легалізацію   інституту громадянського суспільства;

        інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

     Згідно п. 14 ст. 8  Постанови Кабінету Міністрів  України від 03 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

За 30  календарних  днів  до  проведення  установчих   зборів приймання заяв для участі у них припиняється. Документи приймаються в приміщенні Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, за адресою: 76000,м.Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського 31, приміщення Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства 2 - поверх (приймальня керівника).

Відповідальна особа – Матейко Петро Богданович, секретар громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Телефон для довідок: 0997018248

03.07.2017 р.

 

 

 Протокол засідання Громадської ради

 

Інформація про діяльність Громадської ради за 2016 рік *

_____________________________________________________________________________

Обласне управління лісового та мисливського господарства, підприємство, установа чи організація безпосереднього підпорядкування

Кількість засідань громадської ради Питання, що розглядалися на засіданнях громадської ради Кількість пропозицій та запитів громадської ради, надісланих на адресу облуправління Стисла тематика надісланих запитів та пропозицій надісланих від громадської ради Кількість та стисла тематика публічних заходів, організованих громадською радою

Структура громадської ради (у %)

(розподіл за спрямуванням діяльності ІГС, представлених в громадській раді: деревообробники, екологи, ЗМІ тощо)

19
  1. Звернення на адресу керівника ОУЛМГ з прохання долучити представників ради до участі в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах
  2. Затвердження календарного графіку засідань ради на 2017 рік.
  3. Розгляд та затвердження змін до положення про Громадську раду з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України
  4. Затвердження планів дій.
  5. Обговорення ситуації щодо всихання смерекових лісів в регіоні: причини та наслідки.

Пропозицій– 7.

Запитів - 4.

1. Звернення на адресу керівника ОУЛМГ з прохання долучити представників ради до участі в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах.

2. Узгодження спільник дій щодо боротьби з незаконною вирубкою лісів.

3. Проведення екологічних заходів за участю представників ОУЛМГ та Громадської ради.

4. Запити щодо надання інформації про роботи з вирубки деревини

5.Інформування керівництво ОУЛМГ  про проведення круглих столів

1. Екоакція по висадці 1000 дубів під Івано-Франківськом.

2. Підписання

тристороннього Меморандуму про співпрацю між ОУЛМГ, ДП «Військовий лісокомбінат» та Громадською радою.

3. Проведення круглих столів щодо висвітлення проблематики ведення лісового господарства на Прикарпатті, боротьби з незаконною вирубкою лісів тощо.

4. Участь в акція пов’язаних з забороною експорту необробленої деревини.

Деревообробники -10 %

Екологи-10%

Галузеві спеціалісти-20%

Громадські активісти 40%

Представники ЗМІ -10%

Наукові працівники -10%

 

 

 

 

 

 

 

15025601 1272352532836870 3216726301862093642 o

 

 

16 листопада відбувся круглий стіл на тему «Стан і перспективи ведення лісового господарства в області», ініційований ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада».

Учасники обговорювали шляхи та можливості здійснення громадського нагляду заради збереження лісів.
В ході дискусії зафіксували основні проблеми лісівництва області. Це – відсутність культури лісозаготівлі, використання способу суцільної рубки. В той час, коли для гірської місцевості найоптимальнішою є система вибіркової рубки. І вона єдина, яка повинна функціонувати в наших лісах.
«Питання організації, управління, ведення господарства повинне починатись з насіневої справи», – зазначив директор Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва, професорВасиль Парпан.
Головою ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Юрієм Стасинцем та Василем Парпаном були спільно напрацьовані, виокремлені основні теми, до яких необхідно залучити громадськість. Серед них лобіювання проекту про створення селекційно-розсадникових центрів по області, моніторинг процесу лісозаготівлі та контроль над ним, диференційований підхід до способів рубок лісу. А головне пошук і залучення професіоналів серед громадськості для спільної скоординованої роботи в частині недопущення будь-яких злочинних дій у лісах Івано-Франківської області.
«Зрощення нації розпочинається із виховання молодого покоління. Закладення в них ціннісно правильного насіння, яке обов’язково проросте. За таким самим принципом необхідно розпочинати роботу з лісом. А запорукою нашого успіху буде те, що ми контролюватимемо вирубки лісів на місцях»-підсумував Юрій Стасинець.
 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg