Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Громадська рада

 

Громадська рада при ІФ ОУЛМГ перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства (ВІДЕО)

19 грудня представники Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГспільно з лісниками Ямницького лісництва провели обстеження лісового масиву на факт дотримання вимог природоохоронного законодавства при заготівлі та транспортуванні деревини.

"Захід відбувся в рамках патронатної програми, ініційованої нашою Громадською радою, яка передбачає низку екозаходів, спрямованих на посилення громадського контролю за збереженням лісів поблизу сіл Майдан та Нова Гута", - зазначив Петро Матейко, секретар ради. Про це - у ВІДЕОСЮЖЕТІ.  

 

 

 

 

В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулось засідання Громадської ради

21 листопада відбулось планове засідання нового складу Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Громадські активісти перш за все обговорили проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». В обговоренні також взяв участь голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігор Хомишин, який ознайомив присутніх з особливостями Стратегії та ризиками її затвердження.

«20 листопада на зборах профспілкового активу ухвалили рішення відстоювати лісову галузь усіма можливими законними шляхами», – наголосив він.

У підсумку, члени Громадської ради прийшли до спільного висновку, що схвалений Кабміном проект Стратегії не погоджений з громадськістю, предметно не обговорений з фахівцями та працівниками лісової галузі. Саме тому, повинен бути негайно скасований.

Другим не менш важливим питанням порядку денного було одноголосне затвердження тексту звернення до начальника Івано-Франківського ОУЛМГ  Руслана Осташука, з приводу забезпечення участі представників Громадської ради в роботі управління, зокрема участь в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах, які проводяться керівником управління та його структурними підрозділами на підставі положення «Про громадську раду при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства».

IMG 8337

Громадська рада передала волонтерську допомогу в зону АТО

Днями Громадська рада при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства передала чергову волонтерську допомогу представникам ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» для її подальшого відправлення на схід України в зону АТО.

 

«Користуючись нагодою, хочу в котре подякувати всім небайдужим громадянам, котрі фінансово долучилися до збору коштів.  Цього разу нам вдалось придбати такі необхідні речі, як: акумулятори, клейонку,2 рулони фольги для бліндажів, тактичні рюкзаки, буксировочні шнури, домкрат, підкачку на колеса а також низку інструментів, продукти харчування, засоби особистої гігієни тощо», - зазначив Петро Матейко, секретар Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ 

Перелік придбаних  речей був визначений самими захисниками.

«Волонтерська допомога, зібрана громадськими активістами, буде нами особисто доставлена в зону АТО для хлопців з 44 бригади, 8, 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади, в такі адміністративні пункти, як  Піски, Мар’їнка, Авдіївка (промзона), Попасна та ін.. . Хочу відзначити тісну співпрацю з різними громадськими організаціями та Громадською радою при Івано-Франківському ОУЛМГ, яка завжди відкликається на наші заклики про допомогу!» - керівник ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення чергового засідання Громадської ради

21 листопада об 11:00 годині в актовій залі Івано-Франківського ОУЛМГ відбудеться чергове засідання Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

ПОРЯДОК денний:

1. Підготовка та затвердження тексту звернення Громадської ради до керівника ОУЛМГ з приводу забезпечення участі представників ради в роботі управління.

2. Інше.

Секретар ради         

П.  Матейко

Громадська рада організувала велику толоку на території Ямницького лісництва

Громадська рада організувала велику толоку на території Ямницького лісництва

9 листопада члени Громадської ради при Івано-Франківському  обласному управлінні лісового та мисливського господарства організували велику толоку на території Ямницького лісництва. 

Громадські активісти та студенти ПНУ імені В.Стефаника вже традиційно допомагають лісівникам підтримувати чистоту та боротись із стихійними сміттєзвалищами.

Велике прибирання проводять декілька разів на рік, адже постійний догляд за лісовими масивами та спеціально облаштованими відпочинковими зонами є гострою необхідністю.

«У Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ налагоджена тісна співпраця із лісівниками та управлінням в цілому. Хочу відзначити, що головний лісничий Ямницького лісництва Мельничук Ярослав Васильович завжди йде на зустріч громадській ініціативі, сприяє в організації та проведенні найрізноманітніших еко-заходів», – розповідає секретар Громадської ради Петро Матейко.

Під час толоки зібрано понад 150 пакетів зі сміттям. Учасники еко-заходу стомлені, проте задоволені результатом.

Громадські активісти вкотре нагадують мешканцям Прикарпаття, що потреба в толоці не зникає. Вона завжди на часі, оскільки, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Прес–служба Івано-Франківського ОУЛМГ 

 

 

 

Члени Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ висадили більше сотні молодих дерев

Днями члени Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства спільно із студентами провели акцію з висадки молодих дерев.

Для громадських активістів такі заходи вже стали доброю традицією.

За сприяння керівництва Івано-Франківського ОУЛМГ державне підприємство  «Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр» забезпечило учасників акції посадковим матеріалом. Більше сотні саджанців різноманітних лісових культур, а саме: дуб звичайний, дуб червоний, ялиця, липа та береза.

Для озеленення обрали територію дендропарку ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

До акції долучився актив профкому студентів факультету фізичного виховання і спорту вище вказаного університету.

Громадська рада при Івано-Франківському ОУЛМГ активно співпрацює із студентством та залучає молодь до таких суспільно важливих заходів.

Осіння посадка починається після закінчення вегетаційного періоду в рослин, тобто коли починає опадати листя з дерев, а закінчується – до перших морозів.

Молоді дерева, висаджені Громадською радою спільно із студентами, фактично закривають сезон лісовідновлюваних робіт у нашій області.

 

Члени Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ передали волонтерську допомогу в зону бойових дій

8 вересня члени Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства передали волонтерську допомогу представникам ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» для її подальшого відправлення в зону АТО.

1

«Хочу окремо подякувати всім небайдужим громадянам, які фінансово долучилися до збору необхідної суми! Сьогодні ми зробили свій невеличкий внесок задля збереження життя та здоров’я захисників нашої вітчизни», - зазначив Петро Матейко, секретар Громадської ради.

Спільними зусиллями активістам вдалося закупити необхідні речі та предмети вжитку, перелік яких був визначений самими захисниками. Зокрема, за зібрані кошти було закуплено: шини, ланци, пильники та масло для бензопил, триста пар шкарпеток, 30 балаклав, продукти харчування, засоби гігієни та інше. Окрім цього, частину коштів було спрямовано на ремонт транспортного засобу, який здійснюватиме бойові виїзди на передовій.

«Сьогодні, як ніколи, важливо долучитись до волонтерського руху, адже наближається похолодання і вже не за горами зима. Тому ми повинні завчасно подбати про те, щоб наші воїни мали все необхідне для забезпечення максимально комфортних умов несення служби в зоні АТО», - каже керівник ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів.

1 3

 
 

Обрано новий склад Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ

23 серпня відбулись установчі збори Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, на яких було сформовано її новий склад.

Вступне слово надали заступнику начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Роману Варваруку.

Він зауважив, що Громадська рада у попередньому складі, який був обраний два роки тому, працювала досить ефективно. Управлінню завжди вдавалось плідно та конструктивно співпрацювати з активістами.

В установчих зборах взяли участь представники від 14 громадських організацій області, які виявили бажання ввійти до складу Громадської ради, працівники Івано-Франківського ОУЛМГ та громадські активісти.

Шляхом голосування було вирішено, що до ради увійдуть 11 чоловік. Членів обрали шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно виявилибажання брати участь у роботі ради та були запропоновані громадськими організаціями.

Склад Громадської ради формується установчими зборами на два роки.

gromrada

gromrada2

gromrada3

 
 
 
 

 

 

Положення 001

Положення 002

Положення 003

Положення 004

Положення 005

Положення 006

Положення 007

Положення 008

Положення 009

Положення 010

Положення 011

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Ініціативною групою  з підготовки та проведення установчих зборів інститутів громадянського суспільства щодо обрання громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (наказ № 28 від 03.07.2017 року), було розглянуто документи надіслані представниками громадських формувань для участі в установчих зборах,  які відбудуться 23.08.2017 року в приміщенні Івано-Франківського ОУЛМГ з приводу чого повідомляємо наступне.

Відповідно до протоколу засідання ініціативної групи  від 27.07.2017р,  та керуючись п.16-17 ст. 8. Типового положення «Про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» затвердженого Постановою КМУ від 3 листопада 2010 року  № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», до участі в установчих зборах щодо формування ініціативної групи при Івано-Франківському ОУЛМГ допускаються представники наступних інститутів громадянського суспільства:

 1. ГО «Народна рада міста Івано-Франківськ» - представник Осіпов О. Є
 2. ГО «Громадська ініціатива Галичини» - представник Островський Р.А.
 3. ГО «Права справи Прикарпаття» - представник Качак Ю.С.
 4. ГО «Всеукраїнське об’єднання «ГОЛОС » - представник Матейко П.Б.
 5. ГО «Первинна профспілкова організація студентів» - представник Дюк Н.С.
 6. ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» - представник Стасинець Ю. В.
 7. ГО «Центр розвитку інфраструктури та промисловості» - представник Шевчук І.В.
 8. ГО «Ера сталого розвитку» - представник Мічута М.О.
 9. ГО «Асамблея реформ та розвитку» - представник Ружанський І.В.
 10. ГО «Академія спорту та науки » - представник Стасинець О. В.
 11. Громадська спілка «Івано-Франківське обласне об’єднання лісозаготівельних та лісопереробних підприємств» - представник Мельник Б.Б.
 12. ГО «Асоціація деревообробних та лісозаготівельних підприємств Верховинського району » - представник Доманський І.М.
 13. ГО «Асоціація деревообробних підприємств Прикарпаття» - представник Соболевський І.М.
 14. ГО «Обласна ветеранська організація поранених учасників Революції Гідності» - представник Довжанський Ю.В.

Додатково повідомляємо, до участі в установчих зборах щодо формування ініціативної групи при Івано-Франківському ОУЛМГ не допущені представники наступних інститутів громадянського суспільства:

 1. ГО «Асоціація лісозаготівельних і деревообробних підприємств Рожнятівського району» - представник Озарь Я.М.
 2. ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Надвірнянського району» -представник Рошко Ю.Ю.

Вищезгаданим представникам інститутів громадянського суспільства відмовлено від в участі в зборах через допущення з їхньої сторони істотного порушення вимог Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року  № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при складанні та поданні документів для участі в установчих зборах. Зокрема, ініціативною групою встановлено,що документація адресована на ім’я ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України (м. Київ), а не на адресу ініціативної групи при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Також, всупереч вимогам законодавства заява ГО «Асоціація лісозаготівельних і деревообробних підприємств Рожнятівського району» - представник Озарь Я.М. не підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Враховуючи вищенаведене, подальший розгляд поданих документів та допуск представників вказаних громадських формувань до участі в установчих зборах щодо формування громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ є неможливим про що їх повідомлено письмово у встановлений законом спосіб та термін (копія листів повідомлень із зазначенням підстави для відмови додається).

15.08.2017р.

         Телефон для довідок: 0997018248

 

grp1

grp2

grp3

grp4

grp5

 

20930654 1925707504417757 568999874 o

 

20904494 1925707511084423 1030219614 o

20273703 1925707514417756 1702102996 o

20883898 1925707507751090 1077961456 o

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

     Установчі збори Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбудуться « 23 »  серпня 2017 року в приміщенні Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, за адресою:76000,м.Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського 31, (актовий зал). Початок зборів об 10.30, початок реєстрацій о 09.30 (при собі мати документ, що засвідчує особу або лист від інституту громадянського суспільства, що надає повноваження на участь в установчих зборах).

    Громадська рада при  Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (далі - Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян у реалізації державної політики в галузі лісового та мисливського господарства. У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України.

     Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (наказ від 03.07.2017 р. №28):

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Івано-Франківському обласному

управлінні лісового та мисливського господарства

Осіпов Олександр Євгенович - Голова Громадської ради при Івано-франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Матейко Петро Богданович - Секретар громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Ружанський Ігор Володимирович

Мічута Максим Олександрович 

Страчевський Михайло Михайлович

-

-

-

Голова громадської організації «Асамблея реформ та розвитку»

Голова громадської організації

«Ера сталого розвитку»

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

      Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства

      Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

  До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

     Членство в Громадській раді є індивідуальним.

    Для участі  в  установчих  зборах   до   ініціативної   групи подається заява у довільній формі,  підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

     До заяви додаються:

       рішення керівника інституту громадянського суспільства,  якщо інше не передбачено його установчими документами,  про делегування представника для участі в установчих зборах,  посвідчене  печаткою (у разі наявності);

        біографічна довідка   делегованого   представника   інституту громадянського суспільства;

        копії документів,  що  підтверджують  легалізацію   інституту громадянського суспільства;

        інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

     Згідно п. 14 ст. 8  Постанови Кабінету Міністрів  України від 03 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

За 30  календарних  днів  до  проведення  установчих   зборів приймання заяв для участі у них припиняється. Документи приймаються в приміщенні Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, за адресою: 76000,м.Івано-Франківськ, вул. Михайла Грушевського 31, приміщення Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства 2 - поверх (приймальня керівника).

Відповідальна особа – Матейко Петро Богданович, секретар громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Телефон для довідок: 0997018248

03.07.2017 р.

 

 

 Протокол засідання Громадської ради

 

Інформація про діяльність Громадської ради за 2016 рік *

_____________________________________________________________________________

Обласне управління лісового та мисливського господарства, підприємство, установа чи організація безпосереднього підпорядкування

Кількість засідань громадської ради Питання, що розглядалися на засіданнях громадської ради Кількість пропозицій та запитів громадської ради, надісланих на адресу облуправління Стисла тематика надісланих запитів та пропозицій надісланих від громадської ради Кількість та стисла тематика публічних заходів, організованих громадською радою

Структура громадської ради (у %)

(розподіл за спрямуванням діяльності ІГС, представлених в громадській раді: деревообробники, екологи, ЗМІ тощо)

19
 1. Звернення на адресу керівника ОУЛМГ з прохання долучити представників ради до участі в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах
 2. Затвердження календарного графіку засідань ради на 2017 рік.
 3. Розгляд та затвердження змін до положення про Громадську раду з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України
 4. Затвердження планів дій.
 5. Обговорення ситуації щодо всихання смерекових лісів в регіоні: причини та наслідки.

Пропозицій– 7.

Запитів - 4.

1. Звернення на адресу керівника ОУЛМГ з прохання долучити представників ради до участі в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах.

2. Узгодження спільник дій щодо боротьби з незаконною вирубкою лісів.

3. Проведення екологічних заходів за участю представників ОУЛМГ та Громадської ради.

4. Запити щодо надання інформації про роботи з вирубки деревини

5.Інформування керівництво ОУЛМГ  про проведення круглих столів

1. Екоакція по висадці 1000 дубів під Івано-Франківськом.

2. Підписання

тристороннього Меморандуму про співпрацю між ОУЛМГ, ДП «Військовий лісокомбінат» та Громадською радою.

3. Проведення круглих столів щодо висвітлення проблематики ведення лісового господарства на Прикарпатті, боротьби з незаконною вирубкою лісів тощо.

4. Участь в акція пов’язаних з забороною експорту необробленої деревини.

Деревообробники -10 %

Екологи-10%

Галузеві спеціалісти-20%

Громадські активісти 40%

Представники ЗМІ -10%

Наукові працівники -10%

 

 

 

 

 

 

 

15025601 1272352532836870 3216726301862093642 o

 

 

16 листопада відбувся круглий стіл на тему «Стан і перспективи ведення лісового господарства в області», ініційований ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада».

Учасники обговорювали шляхи та можливості здійснення громадського нагляду заради збереження лісів.
В ході дискусії зафіксували основні проблеми лісівництва області. Це – відсутність культури лісозаготівлі, використання способу суцільної рубки. В той час, коли для гірської місцевості найоптимальнішою є система вибіркової рубки. І вона єдина, яка повинна функціонувати в наших лісах.
«Питання організації, управління, ведення господарства повинне починатись з насіневої справи», – зазначив директор Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва, професорВасиль Парпан.
Головою ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Юрієм Стасинцем та Василем Парпаном були спільно напрацьовані, виокремлені основні теми, до яких необхідно залучити громадськість. Серед них лобіювання проекту про створення селекційно-розсадникових центрів по області, моніторинг процесу лісозаготівлі та контроль над ним, диференційований підхід до способів рубок лісу. А головне пошук і залучення професіоналів серед громадськості для спільної скоординованої роботи в частині недопущення будь-яких злочинних дій у лісах Івано-Франківської області.
«Зрощення нації розпочинається із виховання молодого покоління. Закладення в них ціннісно правильного насіння, яке обов’язково проросте. За таким самим принципом необхідно розпочинати роботу з лісом. А запорукою нашого успіху буде те, що ми контролюватимемо вирубки лісів на місцях»-підсумував Юрій Стасинець.
 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg