Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 03 червня 2016 04:23

Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстсва

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінках офіційного веб-сайту Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Ліс – це одне з найкращих і найцінніших багатств, якими наділила нас матінка-природа. І, мабуть, немає жодної людини, яка б не милувалась красою та величчю лісових просторів. Ліс – це свіже повітря, спів птахів, чарівні пахощі квітів, заспокійлива пісня лісових струмків. Та для одних людей ліс – це естетичне та оздоровче джерело, а для інших – це все життя. Працівники лісових господарств своєю щоденною і невтомною працею зберігають та примножують природну скарбницю лісів. Лісове господарство як самостійна галузь суспільного виробництва займається вивченням, обліком, вирощуванням та охороною лісових масивів. У цій царині трудяться небайдужі до своєї справи люди, які безмежно люблять природу, з повною відповідальністю ставляться до неї і до своєї роботи.

Зі сторінок нашого сайту Ви зможете отримати всю необхідну  інформацію про роботу, діяльність і здобутки нашого управління і його підрозділів, дізнатись про всі події та новини. 


Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg