Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Проведення лісовідновлювальних робіт

Загальний обсяг лісовідновних робіт на 2016 рік по підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства складає 2790 га, з яких 940 га, створення лісових культур. Крім того, для скорочення термінів весняної посадки підприємствами восени минулого року вже посаджено 340 га культур. Решта 1850 га, де завдяки проведенню лісогосподарських заходів, зокрема. вибіркових та поступових рубок, отримано в достатній кількості природного поновлення корінних лісо утворюючих порід, буде відтворено природним способом.
Для проведення лісокультурних робіт з посадки лісових культур доповнень культур створених в попередні роки та закладки шкіл необхідно 4 млн. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід. Для цього в 2015 році в лісових розсадниках вирощено понад 5 млн. стандартних сіянців та ще біля 6 млн знаходяться на дорощуванні.
Для висівання в лісових розсадниках заготовлено понад 11,4 тони насіння лісових порід, з яких 4.1 тони насіння шпилькових порід, які будуть висіяні на площі понад 5 га .
Витрати підприємств на проведення весняної лісокультурної компанії орієнтовно становитимуть біля 4 млн. грн.
Для потреб озеленення населених пунктів вирощено 141 тис.шт стандартних саджанців декоративних деревних та чагарникових порід, 96-ти видів та форм.
Впродовж лютого всі проекти лісових культур та площ, що залишаються під відтворення природним шляхом, були розглянуті комісією обласного управління лісового та мисливського господарства на предмет дотримання лісівничих вимог при проведенні проектування, зокрема, способу відтворення ділянки, породного складу лісових культур, схем змішування порід тощо. Лісничі захищали свою аргументацію проектування по кожній ділянці.

Зведена відомість проектів лісових культур, та природного поновлення по підприємствах Івано-Франківського ОУЛМГ

Виконання окремих лісокультурних робіт по підприємствах Івано-Франківського ОУЛМГ

Відділ лісового господарства
Івано-Франківського ОУЛМГ
тел. (0342) 55-21-45

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg