Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Лісокультурна діяльність

ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ
Лісові культури – це штучно створені лісові насадження, методом висаджування сіянців, саджанців, живців дерев і чагарників чи висіванням їхнього насіння.
Штучне лісорозведення – створення лісових культур на землях, які раніше були під лісом, з метою формування господарсько цінних, високопродуктивних і біологічно стійких деревостанів.
Лісорозведення – створення лісових культур на землях, які раніше не були зайняті лісом.
Захисне лісорозведення – сукупність заходів щодо штучного створення лісових насаджень для захисту с/г угідь, запобігання ерозійних процесів, поліпшення навколишнього середовища.
Лісова рекультивація земель – створення лісових культур на землях, що пошкоджені внаслідок промислової діяльності людини.
Реконструкція лісових насаджень – заміна малоцінних лісових насаджень господарсько цінними, методом створення лісових культур чи рубками догляду.
 IMG 0944
ЛІСОКУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОУЛМГ
У 2016 році працівниками державних лісогосподарських підприємств посаджено 1264 га, лісових культур, де було висаджено понад 5,5 млн. шт. садивного матеріалу (ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, липи та інших).
   Завдяки якісному виконанню робіт по заготівлі деревини, застосуванню поступових та вибіркових рубок та природозберігаючих технологій, вдалося досягти природного відновлення лісу на площі 1850 га, що становить 68%. Ці цифри є свідчення зменшення площ суцільних рубок в лісах держлісфонду. За рахунок зменшення площ суцільних рубок, лісівники Івано-Франківщини залишають сталою площу покритих лісом земель, що в свою чергу веде до сталого розвитку природного лісового середовища.Всі роботи на підприємствах що входять в структуру Держлісагентства виконуються при дотриманні затверджених норм і правил. Значну підтримку та допомогу лісівники Івано-Франківщини отримують від наукових працівників УкрНДІгірліс.
Заручившись науковими розробками та рекомендаціями у сфері лісовідновлення та лісорозведення лісівники отримали змогу якісніше та ефективніше виконувати своє першочергове завдання збереження та примноження лісових багатств.
 
 
Відділ лісового господарства
Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg