Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Насінництво

ПРАЙС - ЛИСТ

  4469b5ca0975bf8

Основним завданням лісового насінництва є одержання насіння лісових порід з цінними спадковими властивостями та високою посівною якістю для створення високопродуктивних і високоякісних лісових насаджень.
Високий рівень лісового насінництва забезпечується організацією насінного контролю, який передбачає систему заходів зі спостереження за якістю насіння, дотримання технологій переробки лісонасінної сировини, зберігання та підготовка насіння до висівання.
Щорічна заготівля лісового насіння залежить від обсягів лісовідновних робіт та урожаю насіння і дещо коливається в окремі роки. Враховуючи періодичність плодоношення порід, а особливо - основних лісоутворюючих порід, в урожайні роки фактична заготівля насіння значно перевищує планову, що необхідно для створення запасів лісонасінної сировини на наступні роки, коли урожай насіння може бути слабким або зовсім відсутнім, для цих цілей, на базі Івано-франківського ЛСНЦ впроваджено інноваційну технологію довготривалого зберігання лісового насіння в спеціальній холодильній камері місткістю 50 м3.
Все насіння, що заготовлене лісогосподарськими підприємствами, проходить спеціальну апробацію з метою недопущення використання в лісовому господарстві низькоякісного чи пошкодженого насіння.
В 2015 році державними лісогосподарськими підприємствами Івано-Франківського ОУЛМГ було заготовлено 11399 кглісового насіння, в тому числі хвойних – 4150 кг, листяних 7249 кг, з них дуб звичайний – 6322 кг.Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg