Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Охорона праці на підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці» на підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджується Система управління охороною праці та ризиками на виробництві (СУОПР). Розроблено карти ідентифікації ризиків для робіт, професій підвищеної небезпеки.

На підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства підбито підсумки місячника охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який у 2016 році проходив під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

У квітні 2016 року в обласному управлінні проведено нараду головних інженерів, інженерів з охорони праці підпорядкованих підприємств за участю спеціалістів обласного управління праці, на якому розглянуто питання додержання вимог законодавства з питань охорони праці, трудового законодавства, роботи із підрядними організаціями, забезпечення робітників спецодягом, спецвзуттям та
іншими засобами захисту тощо.

Підсумки за 2015 р.
На підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за 2015 рік сталося два нещасних випадки виробничого характеру. Нещасних випадків з летальним наслідком, пов'язаних та не пов’язаних з виробництвом, зареєстровано не було.

Службами охорони праці підприємств управління у 2015 році проведено 546 перевірок, виявлено 2038 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинено роботу 17 одиниць обладнання, 4 пристосувань та 16 технологічних процесів. За порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 6 працівників підприємств, в т.ч. 5 посадових осіб.

За 2015 рік підприємствами управління витрачено на заходи з охорони праці 3242,247 тис. грн., що становить 2,05% від фонду оплати праці та 1195 грн. на одного працівника. Зокрема, на проведення навчання з охорони праці витрачено 269,267 тис. грн., забезпечення працівників засобами індивідуального захисту - 1217,543 тис. грн., механізацію вантажно-розвантажувальних та інших важких робіт - 442,536 тис. грн.

Згідно розпорядження Держлісагентства в Карпатському регіональному навчальному центрі було проведене позапланове навчання лісничих.
Спеціалісти з охорони праці підприємств та облуправління взяли участь у семінарі-навчанні, який проводився службою охорони праці Держлісагенства України на базі навчального центру «Укрцентркадриліс» м.Боярка Київської області .

У квітні місяці на підприємствах облуправління було проведено місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. За результатами оглядів – конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників, надано допомогу сім'ям загиблих та травмованих на виробництві працівників.

На виконання заходів Галузевої програми забезпечення пожежної безпеки на 2013-2015 роки підприємствами Івано-Франківського ОУЛМГ витрачено у 2015 році 333,34тис.грн.

На підприємствах управління розроблено та впроваджено Заходи, спрямовані на виконання Галузевої Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки.
За 2015 рік витрачено коштів по цій Програмі на суму 867,54 тис. грн.

1

2

3

4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg