Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Рекреація

  На перевалі "Беркут" (автодорога Кам'янець-Подільський-Рахів) розташоване рекреаційне місце Кремініцівського лісництва ДП "Ворохтянське лг" . Неподалік знаходиться Могила воїнів визволителів Закарпатської Січі (рух, очолений Августином Волощиним, видатним політичним та культурним діячем, Гєроєм України, президента Карпатської України(1939р.).
  Неподалік міста Яремче вздовж автодороги Татарів- ДП "Ворохтянське лг". В урощище "Верховинськй перевал" на мальовничій галявині встановлено рекреаційне місце на 20 чоловік, навколишні лісові масиви багаті та грибні місця та джерала з сірководневою водою. У заповідному урочищі "Скриповатий" біля гірського струмочка розташоване рекреаційне місце "Катеринка" для 10-15 відвідувачів. На березі річки прут в урочищі "Явір" розтащовано рекреаційне місце розраховане на 15-20 чол.
1   Рекреаційно-оздоровче лісове місце «Дубовий Кут», розташований в однойменному урочищі «Дубовий Кут» Бистрівського лісництва, за площею займає територію в 0,1 гектар. Це гарний смерековий ліс віком 107 років з густою кроною дерев, а поряд - водоспад річки Мізунки, яка котить свої кришталево чисті води через великі пороги. Шум водоспаду, лісові гірські стежки, місце для наметового табору, оснащений чистим туалетом, три альтанки на 12 чоловік кожна, ігровий дитячий майданчик, встановлені тут для зручності відвідувачів, щороку будуть залучати велику кількість відпочиваючих в цей мальовничий і незабутній куточок карпатської природи.

Як добратися до цього місця? Якщо Ви подорожуєте hitch-hike то сідаєте на залізнодорожній станції Долина на автобус за маршрутом Долина-Новий Мізунь, а звідси пішим маршрутом йдете в напрямку контори Бистрівського лісництва, тримаючись замість орієнтиру вузьку залізну колію, яка виведе вас до контори Бистрівського лісництва. Від контори по дорозі 100 метрів вліво буде знаходитися рекреаційно-оздоровче лісове місце «Дубовий Кут».

 2  Ще одне цікаве в цьому плані рекраційно – оздоровче лісове місце  знаходиться неподалік села Шевченково в урочищі «Шандра» над гірською річкою Свіча поряд з дорогою на Закарпаття. Відстань до міста Долина приблизно 20 км. Близьке розташування до автотраси Р-21 «Долина - Хуст» робить це лісове місце ідеальним відпочинком в дорозі. Тут знаходиться джерело з цілющою мінеральною водою по типу «Нафтусі», вода якого горить, дуже корисна і має лікувальні властивості. Колоритний інтер’єр дерев’яних садово-паркових меблів, п’янке чисте повітря та альтанки під деревами, тут можна не тільки прогулятись, але й назбирати грибів та ягід, цілющих рослин. Одним словом організувати свій відпочинок самостійно. Приємних Вам і незабутніх вражень від Карпат!
3 По Діброві. Пролягає через квартали №3,4,5 Крилоського лісництва Парку. Довжина маршруту – 8,7км. Приблизна тривалість екскурсії – 4год..Ознайомлення екскурсантів з червонокнижними» рослинами: лілією лісовою, любкою дволистою, гніздівкою звичайною, під сніжником білосніжним, цибулею ведмежою та тваринним світом стежки : борсуком, лисицею, лісовою куницею.. Залишки криївки воїнів УПА, капличка, Хресна дорога, місце розташування монастиря часів Давнього Галича, краєвиди долини р. Лімниці з об лаштованого оглядового майданчика, численні місця відпочинку – все це до послуг допитливих природолюбів. Маршрут промаркований.Колір марки: горизонтальні смуги білого та зеленого кольору.ф
 4  "На Сімлин". Галицький район автодорога «Івано-Франківськ-Тернопіль», 39 км, поруч лісового урочища «Сімлин». Короткостроковий відпочинок для подорожуючих автотуристів та туристів і рекреантів туристичного маршруту «Ворониця-Сімлин». Укриття від негоди із столом та лавками, «столи-пеньки» - 2 шт. із сидінням 4 шт, місце для вогню, лавочки – 4 шт, огорожа – 56 м.п, аншлаг – 2 шт. (Галицьке л-во, 2 кв. 19 вид.).
 5 Рекреаційно-туристичний комплекс "Підгірки" Встановлено 15 відпочинкових місць, обладнаних альтанками, столиками, лавками, мангалами, сміттєвими урнами, інформаційними стендами і вказівниками. Є туалет, оглядовий майданчик, впорядковане джерело.
 Dnister bisetki 1  "На р. Дністер поруч столітнього мосту". Місто Галич, лівий берег р. Дністер. Початок сплавів водним туристичним маршрутом по р. Дністер для любителів водних подорожей. Укриття від негоди (навісів) – 3 шт. із лавочками та столами, туалет – 1, місць для вогню – 2 шт, дерев'яна огорожа – 82 м.п, естакада для зборки плавзасобів, ящик для сміття, місце для наметів.
Kolodiiv 1 "Колодіїв". (Блюдницьке л-во, 3 кв., 31 вид.). Галицький район, лісовий масив на автошляху сполучення «Галич-Калуш». Короткотерміновий відпочинок для відвідувачів парку та автотуристів. Для відпочинку надається альтанки із столоми, ящик для сміття, мангал, лавочки, автостоянка, місце для намету, дерев'яна огорожа.
Forest bisedka «Лісовий затишок»Розташований на 19- тому км автомобільної дороги «Івано-Франківськ-Львів», у 12 кварталі, 28 виділі Галицького лісництва. Площа пункту - 0,12 га. Короткотерміновий відпочинок для подорожуючих автотуристів та рекреантів у мальовничому куточку мішаного лісу. Зручність під’їзду, асфальтована автостоянка ( вмістимість до 10 одиниць легкових автомобілів) Під кронами беріз, грабів та буків встановлені альтанка, столики, лавки, місце для вогнища. При потребі можна встановити два намети. Територія рекреаційного пункту відділена дерев'яною огорожею з вхідною аркою. В наявності вказівники та інформаційно-агітаційні стенди на протипожежну та природно-охоронну тематику.
Duglasia bisedka «Під Дугласією». Розташований у 12 кварталі, 19 виділі Галицького л-ва площа пункту 0.10га. Короткотерміновий відпочинок для рекреантів та туристів Парку у затишному куточку ялинового та соснового лісу з розкладанням вогнища. Наявні: дерев’яна альтанка зі столом та лавками, мангал, декоративна дерев’яна доріжка із «клецків» від автостоянки до пункту.
 kasova mountain  "На Касову Гору" Пролягає у 36 кварталі Бурштинського лісництва. Довжина маршруту – 2 км. Тривалість екскурсії пішки – 1 година (без тривалих зупинок). Унікальні лучно-степові ділянки з „червонокнижними” рослинами(сон, чотири види ковили, іновать Блоцького, зозуленець, шоломоносний, любка дволиста), рідкісні види птахів: лунь польовий, сорокопуд сірий, деркач та комах – дибка степова, нічниця велика. Пам’ятний хрест воякам УПА та криївка.  Маршрут промаркований. Колір марки: в лісовому масиві зелено-білі смуги, на горі - «каменями-вказівниками».
along the reservoir 'Вздовж Бурштинського водосховища" Околиця с. Дем'янів. Тривалість екскурсії – до 5 год. Орнітологічний туризм – на Бурштинському водосховищі перезимовує до 3,5 тис. (43 види), а у період весняної та осінньої міграцій скупчується до 20 тис. (85 видів) птахів, 13 з них є представниками Червоної книги України.
Lakes Meduha 2 „На риборозплідні ставки”. Околиця с. Медуха, Галицького району. Довжина маршруту – 10 км. Приблизна тривалість екскурсії пішки – до 5 годин, без тривалих зупинок –3 год. Орнітологічний туризм-спостереження за життям птахів у гніздовий період(травень-липень): чаплі сірої і рудої, чепури великої, квака, крячків, мартинів звичайних, чорношиїх норців, та ін. Чудовий оздоровчий відпочинок у затишному та тихому місці на березі ставка.
cave 1 ''До Галичинських печер''Короткий опис маршруту. Казкові букові діброви урочища «Вербівці» приваблюють своєю первісністю, підземними річками та потічками, потужними джерелами, стрімкими скелями, глибокими карстовими лійками і печерами, що тягнуться вздовж лівого берега Лімниці. Маршрут починається на околиці с. Темирівці поблизу джерела, під посадкою сосен, і проходить берегом річки до ділянки лісу пронизаної безліччю карстових лійок. Тут бажаючі матимуть можливість побувати у декількох карстових печерах і гротах. Через масив, що є продовженням Карпатських лісів, лежать важливі міграційні шляхи звірів.  Благородні олені, козулі та кабани є типовими мешканцями цих лісів. Траплялися випадки коли сюди заходили ведмеді. З «червонокнижних» тварин тут мешкають борсук, малий підорлик, чорний лелека, сова довгохвоста, а з рослин ростуть ведмежа цибуля, підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, лілія лісова, лунарія оживаюча. Далі маршрут пролягає до стрімких скель, що тягнуться вздовж потічка до урочища «Селище». На узліссі, поблизу каплички, можна перепочити і помилуватися тутешніми краєвидами. Зворотній шлях лежить вздовж узлісся до с. Темирівці.
   

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg