Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 03 березня 2020 19:41

До весняних робіт у лісі активно долучаються учні шкільних лісництв

З настанням весни вихованці шкільних лісництв активно беруться до роботи.

Учні Сопівського лісництва, що на Коломийщині, з перших днів весни вже встигли висадити у шкілку понад 200 сіянців бука лісового та змайструвати 35 шпаківень.

Будиночки для птахів учні 8-9 класів Сопівського ліцею виготовили на уроках трудового навчання разом з учителем Яромиром Стефаком. Розвішували шпаківні у держлісфонді Коломийського лісгоспу.

Загалом, у Сопівському лісництві Коломийсього держлісгоспу працює тридцятеро юних лісівників на закріпленій території площею 0,05 га. Діти протягом року висаджують саджанці лісових культур, проводять догляд за рослинами у шкілці, збирають насіння хвойних порід, лікарську сировину, заготовляють корм для зимової підгодівлі звірів та ін.

Вцілому на базі державних лісових господарств Івано-Франківського обласного управління функціонує 25 шкільних лісництв, де професію лісівника пізнають понад 500 дітей. Школярі є незамінними помічниками дорослих лісівників. Під час навчання у шкільних лісництвах діти дізнаються про ліси рідного краю та їх значення, проблеми догляду за ними, збереження і захист лісів від пожеж, хвороб та браконьєрів. Практична участь школярів у роботах з охорони та відтворення лісу є надважливою. Адже, коли діти на практиці усвідомлюють вислів –  ліс – спільне багатство, тоді їх праця в лісовій галузі набуває глибокого змісту.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

3

4

1

2

5

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg