Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 29 квітня 2020 07:09

Спільна відповідальність: рогатинські лісівники допомогли убезпечити роботу медиків району

Медики Рогатинщини у час пандемії сміливо та самовіддано турбуються про здоров’я співгромадян. Зробити їхню місію безпечнішою вирішили працівники ДП «Рогатинське лісове господарство».

Зокрема, лісівники перерахували на потреби КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня» свій одноденний заробіток у сумі 24 тисячі гривень. Ці кошти використали на придбання індивідуальних засобів захисту для медперсоналу ЦРЛ. Крім того, на 10 тис. грн придбано 62 респіратори «БУК-3». 

«Ми, лісівники, не з чуток знаємо про ризики для життя під час роботи. Саме тому повсякчас дбаємо про безпеку працівників державного підприємства. А оскільки медики Рогатинщини протистоять пандемії і наражають себе на особливу небезпеку, вважаємо за необхідне допомогти їм, – зазначив директор Рогатинського лісгоспу Ігор Бечкало. – У цей важкий час кожен повинен пам’ятати про спільну відповідальність та взаємопідтримку. Тож принагідно дякую усьому медперсоналу ЦРЛ за вашу сумлінну роботу, а також райдержадміністрації та районній раді, які налагоджують співпрацю між меценатами Рогатинщини та КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня».

Нагадаємо, лісівники державних лісогосподарських підприємств у час пандемії активно допомагають медичним закладам Прикарпаття. Працівники ДП «Делятинське лісове господарство», перерахувавши одноденний заробіток, для Яремчанської центральної міської лікарні придбали тести для діагностики коронавірусу. Адміністрація Осмолодського та Брошнівського лісгоспів для Рожнятівської районної лікарні придбала кисневий концентратор. Лісівники Верховинського та Гринявського лісгоспів надали фінансову допомогу у придбанні апарату штучної вентиляції легень для Верховинської районної лікарні.

За матеріалами прес-служби Рогатинського лісгоспу

р1

р2

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg