Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 21 березня 2021 08:03

«Створюємо ліси разом»: На Прикарпатті стартує весняна лісокультурна кампанія

бан

21 березня у Міжнародний день лісів у Карпатах розпочинається весняна лісокультурна кампанія. Протягом березня, квітня, а у гірських районах і травня, працівники державних лісових господарств Франківщини планують висадити понад 2 мільйони сіянців лісових культур.

Лісівниче гасло «Створюємо ліси разом» у весняні дні об’єднає багатьох людей. Адже щороку до благородної справи активно долучаються педагоги, учні, студенти, ветерани та воїни АТО і ОСС, підприємці, представники влади, громадськість.

До весняного відтворення лісів лісівники підготувалися заздалегідь. У розсадниках лісових господарств Прикарпаття вирощено понад 5 мільйонів сіянців ялини, ялиці, бука, модрини, дуба та ін. На відведених площах проведено роботи з підготовки ґрунту.

Державні лісогосподарські підприємства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, у 2021 році планують заліснити 531 гектар лісових площ, з них 418 гектарів відведено для весняної посадки, 113 гектарів залишать під осінні лісокультурні роботи.

Нагадаємо, Міжнародний день лісів, який відзначають 21 березня, започаткований за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 28 листопада 2012 року.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg