Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 02 квітня 2021 05:49

Поблизу Манявського монастиря лісівники відновили 40-літній міст

Міст через річку Манявка збудували 40 років тому лісівники Манявського лісництва під керівництвом лісничого Дмитра Мартинюка. У ті часи він мав служити переправою для лісовозів, але став сполучною артерією для прихожан Манявського скита і любителів лісових мандрів.

«Старий міст потребував заміни. Час від часу ми ремонтували його та планували капітальне відновлення. Пришвидшила наші дії минулорічна весняно-літня повінь, яка майже повністю зруйнувала переправу», – розповів Ігор Лучин, директор Солотвинського лісгоспу.

Новозбудований міст довжиною 50 м і шириною 6 метрів збудований за кошти лісгоспу.

«На території ДП «Солотвинське лісове господарство» знаходиться Манявський водоспад, який щороку відвідують тисячі туристів. Протяжність дороги від Манявського скита до водоспаду 16 км. На сьогодні у районі природної пам’ятки лісівники збудували близько 40 км лісових доріг, облаштували декілька рекреаційних місць», – зауважив Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського ОУЛМГ.

Лісівники поряд із залісненням, охороною держлісфонду, дбають про відновлення та реконструкцію лісових мереж. Тепер від лісової інфраструктури залежать не тільки лісівники, заготівельники, туристи і місцеві мешканці, від лісових артерій та переправ залежить добробут людей.

с1

с2

с3

с4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg