Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 06 квітня 2021 05:53

«День зустрічі птахів»: вихованці Шевченківського ліцею подбали про пернатих

Одна із улюблених справ юних лісівників Шевченківського ліцею – колективна участь у заходах, які організовують Державне агентство лісових ресурсів України та лісівники Вигодського лісгоспу. З метою надання допомоги перелітним птахам, які повертаються з далекого вирію, вихованці Шевченківського шкільного лісництва згуртувалися, щоб облаштувати для них місця гніздування.

У зв'язку з карантинними обмеженнями, учні в домашніх умовах з матеріалів, наданих Вигодським лісовим господарством, самостійно змайстрували хатинки для пернатих. Виготовлені шпаківні юні природолюби розвісили в урочищі Шандра під керівництвом лісничого Василя Тисяка.

«Виготовлення штучних гнізд має виховний і практичний моменти, – зазначає лісничий. – Адже діти при виготовленні шпаківень вчаться за текстурою розрізняти види деревини, застосовувати вимірювальні прилади, раціонально розмічати пиломатеріали, удосконалювати окомір, користуватись деревообробним інструментом. Для сільського хлопця, та й дівчини, навички володіння молотком і пилкою є життєво необхідними».

Директор Вигодського лісгоспу Ігор Лазорко додав, що після акції «День зустрічі птахів» у школярів попереду захід «Створюємо ліси разом», приурочений весняній лісокультурній кампанії. Тисячі саджанців бука звичайного, ялиці білої та модрини європейської діти висадять на території держлісфонду Вигодського лісгоспу.

в1

в2

в3

в4

в5

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg