Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Субота, 10 квітня 2021 10:48

У Білоберізькій громаді висадили 2 тисячі сіянців лісових культур

Як тільки в повітрі запахне весняною свіжістю, у лісівників з’являється важлива робота, священний обов’язок – відтворення лісів.

Злагоджено і завзято, з гарним настроєм та почуттям відповідальності за зроблену справу – посаджений ліс, лісівники Гринявського лісгоспу спільно з учнівською молоддю взяли участь в акції «Озелененння планети», метою якої є висаджування дерев по всій планеті, а також поширення цієї ініціативи серед суспільства. До акції  долучилися голова Білоберізької ОТГ Дмитро Іванюк та інші представники громади.

В Устеріківському лісництві, в урочищі Барвінково, інженер лісових культур Іван Рильчук підготував площі під заліснення та зробив розмітку. Андрій Максим’юк, т.в.о директора Гринявського лісгоспу, провів учасникам інструктаж з техніки безпеки та показав майстер-клас із висаджування дерев. Спільно з лісівниками учасники акції в цей день створили лісових культур на площі 0,5 га та висадили за змішаною схемою майже дві тисячі сіянців головних лісоутворюючих порід: ялини, ялиці та явора.

Сонячний день сприяв благородній справі. Всі садили дерева у хорошому настрої, дітей окриляла думка, що роблять добру справу для громади і майбутніх поколінь. Веселі та працьовиті школярики швидко освоїлись на ділянці та взялися до роботи: хлопці та лісівники пробивали ґрунт, роблячи лунки для дерев, а дівчата обережно садили сіянці. За роботою пильно стежили лісівники Андрій Максим’юк, Ігор Осташук, Андрій Кікінчук, Володимир Ватаманюк, Ярослав Ватаманюк, Іван Михайлюк. Під час роботи Іван Рильчук розповідав школярам про зелені насадження, про те, скільки часу доведеться чекати, щоб виріс могутній ліс.

«Мені подобається працювати в лісі, на землі. Не на словах знаю, що робота у лісі відповідальна і важка, адже щороку висаджую ліс разом зі своїм татом, лісничим Устеріківського лісництва Андрієм Кікінчуком. У майбутньому буду з гордістю радіти молодому лісу, який посадив своїми руками», – розповідає Іванко Кікінчук.

Насамкінець Андрій Максим’юк подякував всім, хто долучився до акції, зазначивши, що створення нового лісу – важлива, благородна і потрібна справа.

Пресслужба Гринявського лісгоспу

г1

г2

г3

г33

г4

г5

г6

г7

г8

г9

г10

г11

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg