Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 25 квітня 2021 08:26

Озеленення громад

До екологічної ініціативи «Відродити нашу Землю», приурочену дню Землі, долучилися учні Чорнолізького ліцею Тисменицької ОТГ. Втілити задум дітей вдалося завдяки лісівникам Івано-Франківського лісгоспу, які надали саджанці та кущі для озеленення. Допомогли з висаджуванням вчителі Чорнолізького ліцею, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Гладун, міський голова Тисмениці Тетяна Градюк, староста Чорнолізького старостинського округу Антон Збіглей, депутат Тисменицької міської ради Василь Гладун.

У результаті спільної праці лісівників Тлумацького лісництва та учнів Тлумацької школи І—ІІІ ступенів на території навчального закладу з’явилися нові саджанці дерев та будиночки для птахів.

Напередодні лісівники Івано-Франківського лісгоспу також посприяли в озелененні територій закладів освіти Івано-Франківської міської територіальної громади. Учні спільно з педагогами висадили на територіях шкіл та садочків понад 200 смерічок та 100 дубів.

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголосив Подяку директору Михайлові Бойчуку та працівникам ДП «Івано-Франківський лісгосп» за безоплатну допомогу в озелененні навчальних закладів громади.

ф1

ф2

ф3

ф4

ф5

ф6

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg