Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 17 травня 2021 16:40

Передбачати, готуватися та реагувати: На Франківщині розпочався семінар з питань охорони праці для фахівців лісогосподарських підприємств

 

На Прикарпатті на базі державних підприємств лісового господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, розпочав роботу семінар з питань охорони праці. Триватиме він з 17 по 19 травня. Участь у ньому беруть понад 20 спеціалістів обласних управлінь лісового та мисливського господарства України, відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці.

Відкриття семінару відбулося у залі Івано-Франківського обласного управління, де з вітальним словом виступили Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського ОУЛМГ, Андрій Мусійовський, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України, Андрій Жданюк, головний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС.

Ключовими питаннями семінару є внесення змін до нормативно-правових актів з охорони праці 02.0-1.04-05 «Правила охорони праці для працівників лісового та лісової промисловості», опрацювання проекту Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі». Враховуючи актуальність та необхідність впровадження вказаних нормативних актів на лісогосподарських підприємствах, фахівці повинні обговорити та опрацювати відповідні напрямки роботи.

Також під час семінару відбудеться фінальна частина конкурсу на кращого фахівця з охорони праці. До фіналу ввійшли спеціалісти, відповідальні за організацію роботи з питань охорони праці, Вінницького (Вінницьке ОУЛМГ), Баранівського, Народицького (Житомирське ОУЛМГ), Бродівського (Львівське ОУЛМГ), Роменського (Сумське ОУЛМГ), Хмельницького, Ізяславського (Хмельницьке ОУЛМГ), Сторожинецького (Чернівецьке ОУЛМГ) лісгоспів.

DSC 3857

DSC 3866

DSC 3864

 

DSC 3844

DSC 3846

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg