Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 03 червня 2021 14:09

Головні інженери держлісгоспів Франківщини взяли участь в Міжнародній онлайн-конференції з охорони праці

 

Сьогодні розпочала роботу VIII Міжнародна науково-практична конференція «Безпека та здоров’я на роботі: час змін» – 2021. Відбувається вона в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

На базі Івано-Франківського лісгоспу для участі в конференції зібралися головні інженери лісових господарств Прикарпаття, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням.

У ході навчання учасники розглянуть такі теми, як завдання та хід реформування законодавства про охорону праці; робота над проєктом закону «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі»; успішні практики впровадження керування ризиками небезпек на робочих місцях. Організатори запланували загальні та спеціалізовані сесії, а також майстер-класи за видами виробничої діяльності.

Михайло Старчевський, головний спеціаліст з охорони праці відділу лісових ресурсів Івано-Франківського ОУЛМГ, зазначає, що насамперед фахівців з охорони праці цікавлять питання управління охороною праці та ризиками на підприємствах лісового господарства, виконання робіт і експлуатація обладнання підвищеної небезпеки, безпечні умови праці, а також досвід вітчизняних та іноземних підприємств щодо удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві.

Вікторія Пулик, студентка кафедри журналістики Прикарпатського національного університету України ім. В. Стефаника

пп3

пп4

DSC 4939

DSC 4936

пп1

пп2

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg