Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 07 червня 2021 15:57

«Україна 30. Екологія»: Президент підписав Указ «Про деякі заходи збереження та відтворення лісів»

 пр

На відкритті форуму «Україна30. Екологія» Президент Володимир Зеленський підписав одразу два надважливі для довкілля документи, – про це повідомив на сторінці у Фейсбук Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Указ «Про деякі заходи збереження та відтворення лісів»

Ліс один з наших головних союзників у боротьбі з кліматичними змінами. Лише збільшивши площі лісів ми зможемо збільшити абсорбцію СО2. Саме тому ми запроваджуємо загальнонаціональну ініціативу, масштабного заліснення України – проект «Зелена Країна».

В цей проект закладена амбітна для України мета: до 2030 року збільшити площі лісів на 1 000 000 гектарів. В рамках ініціативи лише в найближчі 3 роки запланована висадка 1 мільярду дерев.

Другий документ, на який без перебільшення, країна чекала роками:

Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».

500 пакетів на рік – саме стільки використовує кожен українець.

Цим законом ми запроваджуємо обмеження на використання тонких та надтонких пластикових пакетів. Також під заборону потрапляють оксодорозкладні пластикові пакети, які в результаті розкладаються на дрібний мікропластик, що наднебезпечний для довкілля.

Сьогодні українцям вже доступні безліч екологічних альтернатив. Наприклад, лише одна багаторазова торбинка може замінити використання щонайменше 500 пластикових пакетів.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg