Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 05 серпня 2021 13:08

На Прикарпатті стартує сезон полювання на пернату дичину

Немає опису.

Сезон полювання на пернату дичину на території мисливських угідь Івано-Франківської області розпочнеться 7 серпня о 16.00 год та триватиме до 26 грудня включно. Полювати дозволено в середу, суботу, неділю на гуску, норця великого, качку, лиску, кулика, голуба, перепілку.

Денна норма відстрілу пернатої дичини одним мисливцем за один день полювання  не повинна перевищувати 15 голів, з них:  гусок – 1 шт.; качок – 5 шт.; норців великих – 2 шт.; лисок – 6 шт., голубів – 10 шт., куликів – 10 шт., перепелів – 15 шт.

Під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Увага! Наразі в лісах Прикарпаття зберігається високий клас пожежної небезпеки. Перебуваючи у лісових масивах просимо дотримуватися правил пожежної безпеки, аби не спричинити займання в лісі.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg