Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 09 серпня 2021 12:42

Лісівники облаштовують нові місця відпочинку, відвідувачі – завзято нищать

Лісівники Солотвинського лісгоспу відкрили два рекреаційні пункти. Місця відпочинку популярні серед туристів. Рекреація «Над Батерсом» знаходиться поблизу Манявського скита – осередку духовності, та природної пам'ятки – Манявського водоспаду. Щороку ці локації відвідує понад півмільйона туристів. Для комфортного відпочинку мандрівників і гостей Франківщини, лісівники облаштували рекреації альтанками, лісовими меблями, дитячим майданчиком, місцем для вогню, інформаційними стендами, вбиральнею, смітниками.

Місце відпочинку «Сигла» стане у нагоді подорожуючим, що мандрують у напрямку Богородчани – Гута, який веде до резиденції «Синьогора». Екологічна стежка, завдяки інформаційному наповненню, збагатить гостей знаннями про ліс, його фауну та флору, познайомить з роботою лісівників.

Місце відпочинку «Сигла» дозволить гарно відпочити, приготувати улюблені страви на вогні, з користю та комфортом провести дозвілля на природі.

Лісівники та ліс гостинно запрошують у гості!

Прикро, що відвідувачі не цінують працю лісівників. Не минуло й тижня, як хтось з відпочивальників не розрахував свої сили і пошкодив вбиральню, залишив сміття.

0

1

2

3

4

5

5 1

5 2

6

7

8

см

т

Ще раз нагадуємо, що у лісі є правила поведінки, недотримання яких шкодить не тільки довкіллю, а й життю людини.

Цінуйте власне життя і працю лісівників!

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg