Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 03 вересня 2021 09:00

Кращий роботодавець року

До Дня підприємця в Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців обласного огляду-конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». Із перемогою тріумфаторів привітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Переможцями конкурсу визнано 35 роботодавців у номінаціях: промисловість, сільське і лісове господарство, торгівля, готельно-ресторанний бізнес, будівництво і транспорт, надання медичних послуг. Усього на конкурс було подано 170 заявок.

Звання кращого роботодавця року отримав й Ігор Лазорко, директор державного підприємства «Вигодський лісгосп».

«Цього року наша держава святкує 30-річчя відновлення незалежності. За цей час нам вдалося досягти успіхів у різних сферах діяльності, що дозволило змінити на краще країну і область зокрема, – зазначила Світлана Онищук. – Велика заслуга у цьому бізнес-середовища, що є основою нашої економіки, стимулом для розвитку регіонів та громад, зростання добробуту населення».

Нагадаємо, Вигодський лісгосп створений у 1995 році за рахунок лісів Вигодського лісокомбінату. До його складу входить 12 лісництв. На підприємстві працює понад 300 працівників. Державне підприємство «Вигодський лісгосп» завжди у трійці лідерів серед підприємств, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, та є одним з найбільших в області. 

л1

л3

л4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg