Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 17 вересня 2021 11:49

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

IMG 3542

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісового господарства. Олег Ярошик, т.в.о, начальника управління, разом із заступником голови Івано-Франківської обласної ради Миколою Палійчуком привітали лісівників Франківщини та вручили їм нагороди Міністерства довкілля, Міністерства оборони, Держлісагентства, обласної держадміністрації та обласного управління.

У вступному слові Микола Палійчук зазначив, що лісове господарство є одним з базових секторів економіки Прикарпаття. Лісозаготівля та деревообробка поповнюють державний і місцевий бюджети громад. А найголовніше, що у лісовому секторі економіки області зайнято понад 30 тисяч працівників.

«Природа щедро обдарувала лісами наше Прикарпаття. Не зважаючи на всі виклики життя, у карпатські ліси за враженнями, енергією, здоров’ям і відпочинком приїжджає величезна кількість туристів. Це говорить про те, що лісівники не зрадили гаслу галузі – зберегти, доглянути, примножити,  зауважив у виступі Олег Ярошик. – Карпати – це національна природна спадщина, життєво необхідне багатство, що належить не лише нашому, але й майбутнім поколінням. Ліси Карпат залишаються багатими на ресурс, на враження. Вам, шановні колеги-лісівники, вдається не тільки зберігати лісову екосистему області, а й наповнювати державний та місцеві бюджети громад, створювати робочі місця, допомагати нашим військовим, дбати про соціально незахищених краян, бути корисними у повсякденному житті своєї громади. Висловлюю подяку за вашу титанічну і щоденну працю!

У цей святковий день зичу міцного здоров’я, достатку, миру та благополуччя в родинах, а у праці нових вагомих досягнень!»

IMG 3433

 

IMG 3561

IMG 3563

IMG 3532

 

IMG 3443

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg