Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 06 жовтня 2021 16:05

У Надвірнянському лісництві олімпійці висадили молодий ліс

 

Уже вдруге на Прикарпатті олімпійці садять ліс. Ініціатором проекту «Олімпійці Прикарпаття за чисте довкілля» є Національний Олімпійський комітет України.

Вперше олімпійський чемпіон Сергій Бубка та спортсмени-олімпійці Сервін Сулейманов, Нелсю Непорадна, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович, Дарія Згоба, Надія Діденко, Валерій Фальов, Володимир Бощук висадили молодий ліс з допомогою лісівників у 2019 році в урочищі Дуба, що на Рожнятівщині.

Сьогодні спортсмени продовжили еко-традицію на Надвірнянщині. До ініціативи долучилися голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, міський голова Надвірної Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, вихованці спортивних шкіл Прикарпаття.

На невкритій лісом ділянці в Надвірнянському лісництві учасники заходу висадили понад чотири тисячі саджанців.

У вітальному слові Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА зазначила, що висаджування дерев – це наш внесок в озеленення області та спільна боротьба із кліматичними змінами. «Висловлюю вдячність всім, хто долучається до озеленення країни, та дбає про наше спільне майбутнє, – зазначила керівниця області.

Олег Ярошик, т.в.о. начальника управління лісового та мисливського господарства, нагадав, що заліснення у Надвірнянському лісництві відбувається у рамках програми Президента України «Зелена країна», під час якої кожен бажаючий може долучитися до заліснення області та країни загалом.

«До створення лісових культур на цій ділянці лісівники підійшли творчо, – розповів Олег Ярошик. – Для заліснення ми обрали п’ять видів дерев. Це горіх чорний, дуб червоний, ялиця біла, дугласія та модрина. Лісові культури символізують п’ять олімпійських кілець, що відповідають п’яти континентам».

Президент НОК Сергій Бубка розповів, що ініційована комітетом акція вийшла на міжнародну арену, оскільки про озеленення власної країни дбають чимало спортсменів-олімпійців.

Загалом, лісівники Прикарпаття планують в осінній період цього року створити 300 га молодих лісів. До виконання програми Президента України «Зелена країна» приєднаються об’єднані територіальні громади та інші лісокористувачі області, на землях яких заплановане створення нових лісів, з метою примноження зелених насаджень краю.

DSC 8734

 

DSC 8983

DSC 8999

DSC 9047

DSC 9089

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg