Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 11 жовтня 2021 11:48

У Краснянському ліцеї учні заклали сквер ім. Героїв України

 

Учні та вчителі Краснянського ліцею, що на Надвірнянщині, давно виношували ідею створення парку Героїв небесної сотні. Мрію вдалося реалізувати цьогоріч у рамках акції «Створюємо ліси разом» програми Президента «Зелена країна».

Завдяки лісівникам Надвірнянського лісгоспу та доброчинцю Михайлу Римаруку, який надав власну техніку для транспортування посадматеріалу і підготовки ґрунту, біля навчального закладу з’явився сквер імені Героїв України.

36 дерев (бархат амурський, клен сріблястий, каштан кінський, багрянець, ялинка) та 60 декоративних кущів (туя верескоподібна, гібіскус, спірея, магонія, будлея), дбайливо вирощених лісівниками Надвірнянського лісгоспу, стали окрасою новоствореного парку.

«Не секрет, що рослини відіграють важливу роль у житті людини. Особливо велике значення приділяється зеленим насадженням біля закладів освіти. Адже дерева значно знижують рівень вуличного шуму, позитивно впливають на здоров'я дітей: знижують у них зорове напруження, заспокійливо діють на їх нервову систему, - розповідає Іван Кузюк, директор Надвірнянського лісгоспу. - Сприятливо діє на організм дітей вигляд і запах квітів лісу, парків, садів, а також шелест листя. Важливу роль відіграє естетичний та психологічний вплив рослин на дітей. Ліси, парки – фабрики кисню і це їхня єдино важлива перевага та цінність.»

Нагадаємо, нещодавно на Надвірнянщині з’явився олімпійський ліс. Загалом, лісівники Прикарпаття планують в осінній період цього року створити 300 га молодих лісів.

 

н1

н2

н3

н4

 

н5

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg