Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 19 жовтня 2021 11:58

«Людина примножує площі лісів»: Калуські лісівники оголосили про конкурс малюнку

мал

Державне підприємство «Калуське лісове господарство» оголоcило конкурс на кращий дитячий малюнок на тему «Людина примножує площі лісів». Конкурс проводиться у рамках акції «Створюємо ліси разом» та програми президента «Зелена країна».

До участі в конкурсі запрошуються учні 5-9 класів навчальних закладів, які функціонують в зоні діяльності підприємства.

Метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення дітьми ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, виявлення обдарованої та талановитої молоді й залучення її до співпраці з лісогосподарськими підприємствами.

Вимоги до конкурсних робіт:

- малюнки можна виконувати простим олівцем або фарбами на цупкому папері форматом А-4;

- роботу підписати: на окремому аркуші розміром 6х10см необхідно вказати назву малюнка; прізвище, ім’я, по батькові виконавця, клас, освітній заклад. Додатково вказати домашню адресу, телефон батьків для зв’язку.

Малюнки надсилати до 15 листопада 2021 року на поштову адресу ДП «Калуський лісгосп»: с. Вістова, вул. Січових Стрільців, 84, Калуський район, Івано-Франківська обл.

Також роботи можна передати у найближче лісництво лісогосподарського підприємства: Болохівське, Брошнівське, Войнилівське, Довговойнилівське, Калуське, Підмихайлівське лісництва.

Переможці отримають цінні призи та нагороди.

Малюємо та робимо країну зеленішою!

Нагадаємо, з 1 жовтня по всій Україні стартувала акція «Створюємо ліси разом», яка реалізується у рамках програми Президента «Зелена країна». На сайті https://zelenakraina.gov.ua можна зареєструватися та долучитися до висадки лісу у своєму регіоні.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg