Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 01 листопада 2021 13:37

Обласне управління приєдналося до створення молодого лісу на Коломийщині

DSC 1489

Працівники Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства долучилися до всеукраїнської толоки «Створюємо ліси разом».

В Отинійському лісництві Коломийського лісгоспу спільними зусиллями держслужбовці висадили понад 3 тисячі сіянців та саджанців дуба звичайного та ялиці білої.

Площа, відведена під заліснення, має свою історію. «У лісах Коломийщини є багато ділянок, що у воєнні та повоєнні часи були зрубані, а іноді спалені. Адже саме у лісових масивах найчастіше переховувалися партизани. Одна з таких ділянок є в урочищі «Скопівка», – розповідає Роман Олійник, перший заступник начальника обласного управління. - У 50-60 роках перед лісівниками ставили завдання заліснювати зруби, а в 70-ті – реконструювати малоцінні молодняки...

У 2021 році на цій ділянці нове покоління лісівників провело заготівлю лісу і зобов’язане по собі залишити молоді насадження для майбутніх поколінь».

ВУ цілому на Коломийщині восени 2021 року лісівники створять лісові культури на площі 20 гектарів (більше 75 тисяч дерев).

Нагадаємо, що 30 жовтня в Україні за ініціативи Держлісагентства у рамках програми Президента України «Зелена країна», відбувалася загальнонаціональна толока «Створюємо ліси разом». Одночасно по всій країні в усіх лісових господарствах лісівники, громадськість, представники влади, підприємці, усі охочі висаджували дерева. На Франківщині у цей день висадили більше 40 тисяч лісових культур.

 

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg