Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 22 червня 2022 07:17

Нове виробництво – нові робочі місця у громаді

 шл

Начальник Івано-Франківського обласного управління Сергій Кокоць з робочим візитом відвідав Вигодський лісгосп, де проінспектував будівництво нового цеху з переробки деревини. Завдяки високотехнологічному обладнанню, тут виготовлятимуть пилопродукцію для різних потреб населення.

«Деревообробне виробництво у громаді – збереження та розвиток місцевої економіки та створення нових робочих місць, що надзвичайно актуально у сучасних реаліях. На новоствореній лінії плануємо задіяти до 15 працюючих, – зауважив Сергій Кокоць. – Виробництво – це ще й додаткове джерело надходжень і приклад вдалого господарювання. Як правило, такі дільниці переробляють низькотоварну деревину, що в процесі реалізації дозволяє отримати додаткові кошти».

Цього дня Сергій Кокоць відвідав цех переробки деревини у Брошнівському лісгоспі, де надсучасне обладнання дозволяє розпилювати кругляк діаметром до 40 см на обрізну дошку, брус, вагонку, а також виготовляти тарні та палетні дошки. В місяць у цеху переробляється 450 куб. м деревини, працевлаштовано 9 осіб.

вг

 

бр2

пл

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg