Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 07 серпня 2022 11:35

Надвірнянщина попрощалася з воїном-лісівником Володимиром Михайлюком

1м

29-річний лейтенант, командир танкового взводу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Володимир Михайлюк загинув на Донеччині. У той день військові на Бахмутському напрямку відбивали штурм, коли у Володимира влучив смертоносний осколок.

Володимир Михайлюк народився 28 липня 1993 року в с. Пасічна, що на Надвірнянщині. За десятиліття після закінчення школи воїн встиг отримати освіту в Надвірнянському коледжі за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», здобув ступінь бакалавра за напрямком «Автомобільний транспорт» у Львівській політехніці; працюючи майстром лісу у Надвірнянському лісгоспі, здобув другу вищу освіту в Національному лісотехнічному університеті України за кваліфікацією спеціаліста з лісового господарства, а перебуваючи на службі за контрактом, закінчив Львівську академію сухопутних військ.

З початку бойових дій у 2014 році Володимир Михайлюк пішов добровольцем на схід України. За 8 років війни на Донбасі воїн пройшов важкі бої під Дебальцевим, у Пісках та інших гарячих точках нашої країни.

З березня 2015 року Володимир Михайлюк працював майстром лісу в Пасічнянському лісництві Надвірнянського лісгоспу.

За мужність та героїзм, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України, самовідданість і високий професіоналізм під час бойових дій на сході України Володимир Михайлюк нагороджений почесними грамотами та відзнаками Міністерства оборони України, Державного агентства лісових ресурсів України.

6 серпня славного воїна поховали на рідній землі.

Без батька залишилися дві доньки дошкільного віку, без чоловіка – кохана дружина. У глибокій скорботі батьки та брати загиблого.

Колективи Івано-Франківського обласного управління, державних лісогосподарських підприємств області висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати.

Низький уклін захиснику України! Вічна пам'ять славному Герою!

5м

3

2

4м

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg