Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 14 вересня 2022 11:32

Національна інвентаризація лісів України продовжується

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять та люди стоять

 

У Держлісагентстві відбулося засідання двосторонньої групи в рамках проєкту «Технічна підтримка розвитку лісової політики та впровадження національної інвентаризації лісів».

Німецькі партнери проявили готовність і надалі підтримувати українських лісівників.

Проєкт започаткований у рамках німецько-українського аграрно-політичного діалогу ще у 2017 році і складається з двох компонентів:

підтримка впровадження лісової політики та вдосконалення нормативних документів щодо ведення лісового господарства (моніторинг, лісовпорядкування та лісовідтворення);

підтримка проведення національної інвентаризації лісів.

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець: «У минулому році ми інвентаризували 900 ділянок. У цьому – всього 200. Загалом у рамках проєкту потрібно інвентаризувати 18 тисяч ділянок. Фінансування наразі заморожено, але роботи продовжуються за рахунок власних коштів».

За планом польові роботи мали тривати 5 років і ще один рік виділявся на аналіз зібраних даних. Проте війна і відсутність фінансування внесли суттєві корективи у реалізацію проєкту.

Зараз разом із партнерами із Німеччини напрацьовується дорожня карта щодо підтримки національної інвентаризації українських лісів.

Нагадаємо, роботи з Національної інвентаризації лісів розпочалися у 2021 році. На сьогодні відсутня повна інформація про всі ліси України. Останні роботи з обліку лісів проводилися у 2011 році.

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg