Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 15 вересня 2022 07:57

Привітання з Днем працівника лісового господарства

 

дл

 

Шановні колеги-ліcівники, ветерани галузі!

Вітаю Вас з Днем працівника лісового господарства.

Щороку наше свято було сповнене радістю, гордістю та піднесенням за успіхи в галузі. На наші урочистості чекали у кожній громаді, бо досягнення лісівників це успішні мешканці, ошатні села та містечка, добробут у сім’ях, не залишені без уваги малозабезпечені родини та літні люди.

Сьогодні ж ми радіємо не за себе, а за успіхи наших збройних сил, за кожне збережене і врятоване життя, хвилюємося за наших колег-воїнів, сумуємо за тими, кого втратили назавжди. 

Вкотре лісова галузь стала опорою для держави. Ліс, що завжди був домом і прихистком для лісівників, у перші дні війни для ворога став суцільною небезпекою. Сотні тисяч кубометрів деревини за лічені години перетворилися у фортифікаційні споруди, техніка, що працювала донедавна у лісі, використовується для ліквідації руйнувань на Київщині, Харківщині, Чернігівщині. Щоденною працею лісівники виборюють перемогу в тилу.

Кожному лісівнику-воїну, кожному працівнику лісового господарства Франківщини щиро дякую за героїзм, сумлінність, високу самоорганізацію та злагоджену роботу. Уклін шановним ветеранам лісового господарства! Мирного неба, міцного здоров’я, довголіття, спокою, достатку та благополуччя в сім’ях, впевненості у завтрашньому дні.

Зі святом, дорогі лісівники! Хай допоможе нам Бог!

З повагою Сергій Кокоць,

начальник Івано-Франківського обласного управління

лісового та мисливського господарства

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg