Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 27 липня 2017 13:04

Івано-Франківське ОУЛМГ приєднається до проекту збереження біологічного різноманіття прикарпатських лісів

Сьогодні, 27 липня, в Івано-Франківському обласному управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання колегії.

Особливу увагу приділили обсягу реалізованої продукції за перше півріччя 2017 року. До слова, спаду по реалізації продукції не допустив жоден лісгосп.

Також обумовили стан будівництва та капітального ремонту лісових автомобільних доріг. За перше півріччя лісогосподарськими підприємствами було зроблено ремонт лісових доріг в Івано-Франківській області на суму 12 мільйонів гривень.

Окрім цього, на засіданні колегії виступив заступник директора з наукової роботи Галицького НПП Володимир Бучко, який розповів про проект збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття, у якому активну участь прийматиме Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Це міжнародний проект, який має на меті створити умови для збереження біологічного різноманіття прикарпатських лісів. Він реалізується за сприяння фонду місцевого співробітництва посольства Фінляндії в Україні задля збереження біорізноманіття та популяції рідкісних видів рослин та тварин.

До роботи залучать спеціалістів зоологів, орнітологів, антомологів, герпетологів, мікологів та ботаніків. Задля реалізації проекту всі ці спеціалісти увійдуть до експертної групи, яка налічуватиме не менше 9-ти чоловік.

В рамках проекту лісників навчатимуть як розрізняти тих, чи інших тварин і ті, чи інші рослини, і розкажуть, як у рамках чинного законодавства створювати охоронні зони в тих місцях, які є важливими для їх репродукції та популяції.

«Проект триватиме один рік. Наше завдання - це показати, що лісівники можуть вести не тільки лісове господарство, а також хочуть оберігати екосистему. Таким чином ми зможемо показати гарний приклад іншим управлінням лісового господарства України і покажемо, що можемо займатись ще й охороною екосистем», - ділиться Володимир Бучко.

Кульмінацією проекту стане видання тематичної книги.

Руслан Осташук, керівник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, підсумовує: «Окрім цього, ми маємо на меті видати книгу червонокнижних рослин і тварин Івано-Франківської області».

 

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ 

 

DSCF1145

DSCF1153

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg