Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 20 листопада 2017 14:15

Громадська рада передала волонтерську допомогу в зону АТО

Днями Громадська рада при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства передала чергову волонтерську допомогу представникам ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» для її подальшого відправлення на схід України в зону АТО.

«Користуючись нагодою, хочу вкотре подякувати всім небайдужим громадянам, які фінансово долучилися до збору коштів.  Цього разу нам вдалось придбати такі необхідні речі, як: акумулятори, клейонку, 2 рулони фольги для бліндажів, тактичні рюкзаки, буксировочні шнури, домкрат, підкачку на колеса, а також інструменти, продукти харчування, засоби особистої гігієни тощо», зазначив Петро Матейко, секретар Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ.

Керівник ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів розповів, що перелік придбаних  речей визначили самі захисники. Волонтерська допомога, зібрана громадськими активістами, буде особисто доставлена в зону АТО для хлопців з 44 бригади, 8, 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, що розташовані в адміністративних пунктах: Піски, Мар’їнка, Авдіївка (промзона), Попасна та ін. 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg